PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572737}

Bezlitosny

Skin Trade
5,6 2 266
ocen
5,6 10 1 2266
Bezlitosny
powrót do forum filmu Bezlitosny

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 7

Po obsadzie spodziewałem się czegoś lepszego niż ostatnie produkcje Dolpha Lundgrena i nie zawiodłem się. Fabuła nie jest jakaś tam skomplikowana, ale nie o nią tu chodzi, tylko o akcję, a tej jest masa. Mamy tu strzelaniny, pościgi i walki na które czekałem najbardziej. Może nie są one tak wspaniałe jak w Ong-bak czy Obrońcy, ale też robią wrażenie. Świetnie spisał się reżyser. Nie ma tu typowych dla klasy B szybkich cięć. Z aktorów każdy zagrał przyzwoicie. Dolph zdecydowanie lepiej niż w poprzednich filmach. Świetnie wypada Tony Jaa. Moim zdaniem pasował do swojej roli, choć mógł pokazać więcej trików. Mimo, że nie gra pierwszych skrzypiec mamy go dość sporo, znacznie więcej niż w FF7, gdzie był tylko tłem.

ocenił(a) film na 7
malysz369

Jak najbardziej zgadzam i popieram ! :) 7 się należy.

malysz369

Z większością wypada się zgodzić,choć dla mnie,to Tony Jaa swoimi popisami ratuje ten film,bo Dolph zwłaszcza w scenach walki wypada słabiutko(niestety widać upływające lata).Aż sobie pomyślałem,jak by wyglądało zamiana ról w tym filmie Lundgrena z White,bo ich walki z Tony,to całkiem inny poziom ze zdecydowanym wskazaniem na czarnoskórego aktora...
Kilka potknięć było,jak podczas jazdy Dolpha motorem widać kilkukrotnie kaskadera,a gdy Tony strąca kaskadera(widać wyraźnie inny kolor włosów) ten upada na brzuch,a za chwilę jest zbliżenie na Dolpha leżącego na...plecach...

ocenił(a) film na 7
malysz369

Nareszcie dobry film Lundgrena! Ode mnie też mocne 7/10, choć był potencjał na 8. Reżyseria troszkę leży, ale sceny walk świetne. Lundgren na prawdę w wielkiej formie fizycznej. Tony Jaa tak samo. Tylko, że on jest młody.

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Teraz tylko czekać, aż w jakimś filmie Tony Jaa stoczy walkę ze Scottem Adkinsem.

malysz369

Tony Jaa i Iko Uwais,to byłaby walka...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

Według IMDb Tony Jaa zagra w Raid 3, więc się spotkają.

malysz369

To fałszywa informacja. Tony mówił, że nie będzie go w the raid 3. Z drugiej strony szkoda, bo mogliby lepiej pokazać walki z nim niż tutaj.

ocenił(a) film na 7
Damar3478

No to wielka szkoda, a ja już się napaliłem :(

malysz369

Będzie jeszcze S.P.L 2 więc nie ma się co smucić :)

ocenił(a) film na 7
Damar3478

Wiem. Można liczyć na starcie Tonego z Jackym Wu. Niestety po zwiastunie można się spodziewać walk z komputerowymi efektami, co może je znacznie popsuć. Trzeba się zadowolić tym co będzie.

malysz369

No to już niestety nie jest Ong-Bak. Na Skin Trade bardzo się zawiodłem, może na S.P.L będzie trochę lepiej.

ocenił(a) film na 4
Damar3478

Ong-Bak przy Skin Trade to Arcydzieło. Również nie ma co go porównywać do takich filmów jak chociażby Obrońca czy innych tego typu filmów.
Tam nawet walki nie są aż tak ciekawe jakby się mogło wydawać. ja się np: zawiodłem bo Tonego Jaa stać na lepsze filmy dużo lepsze.

MaXXi

Ja bym nawet ośmielił się powiedzieć więcej. Ong-Bak 3 przy Skin Trade to arcydzieło. Ale rzeczywiście nie ma co tego porównywać. Mi tylko szkoda Tonego, że teraz będzie marnował swój talent. Jego kolega Dan Chupong jednak jest mądrzejszy, bo nadal występuje w Tajlandzkich produkcjach, gdzie dobrze umieją pokazać sceny walki, a nie poleciał do Hollywoodu za pieniędzmi.

ocenił(a) film na 7
malysz369

Ja również się nie zawiodłem na tym filmie ( dowiedziałem się o nim dość przypadkowo z profilu Dolpha na fejsie ). Oczekiwania co do tej produkcji z mojej strony były dosyć spore zważywszy na dobrą obsadę. Jest to naprawdę porządny film akcji , który idealnie nadaje się do obejrzenia w weekend przy piwku :). Sceny walk są zrealizowane naprawdę efektownie i porządnie. Tony Jaa oczywiście się w nich wyróżnia. Ode mnie ten film dostaje mocne 7.

ocenił(a) film na 4
malysz369

Iiii tam - jak dla mnie porażka scenariuszowa - "mógł wyruszyć po zemstę po latach" - a tak facet z dwiema kulami w klacie (bo przecież dostał dwa strzały z bliska w plecy" + urazy czachy po ciosach w ryło kolbą karabinu - wstrzykuje sobie "na chwilę" środek przeciwbólowy i biega/skaka/fruwa i się na/pierda/la jak by był świeżo po wyjściu z salonu odnowy biologicznej - takie se - można obejrzeć jako podróbę stareńkich "Norrisów", choć i wtedy scenariusze były lepsze...

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Co ty chcesz od akcyjniaków Norrisa ? Przecież ,,Samotny Wilk McQuade ,, ,,Zaginiony w akcji 1,2,3 ,, ,,Inwazja na U.S.A ,, ,,Kod Milczenia ,, czy ,, 2 cześci Delty to były Niezłe /Dobre Akcyjniaki .Szczególnie ,,Samotny Wilk McQuade ,, : http://www.youtube.com/watch?v=GGIUcDSyU88

ocenił(a) film na 4
bradock

Człowieku - kończę w tym roku 43 lata - epoka akcyjniaków na zdartym vhs to najleprzy okres w moim życiu - wszystkie norrisy, stallony, lundgreny itp seagale znam na pamięć i mam na półce- co nie zmienia faktu że z perspektywy lat są dość naiwne...co do lone wolf - carradine jako bad ass karateka - trochę śmieszy...

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

,,Epoka akcyjniaków na zdartym vhs to najlepszy okres w moim życiu ,, = W moim też ,rocznik 83 .Wiem że te filmy są naiwne ,kiczowate a niekiedy nawet nierealne ale takie wtedy było kino ,urok tamtych czasów .Dziś się kino akcji zmieniło i to niewyobrażalnie ale niestety w większości wypadków na gorsze ...

ocenił(a) film na 4
bradock

Niestety tak - Skin trade niczym pozytywnym mnie nie zaskoczył - fajne były dwie pierwsze odsłony Niezniszczalnych, trzecia niestety (pomimo Gibsona w obsadzie) to porażka, świetny był za to komiksowy John Wick, z niecierpliwością czekam na kontynuację...

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Wiem ,a oglądałeś ,,Olimp w ogniu ,, ? Jak dla mnie najlepszy akcyjniak obok ,,Exp 1,2 i ,,John Wick ,,

ocenił(a) film na 4
bradock

Olimp olądałem - może być. Zapomniałem o znakomitej Uprowadzonej z Nessonem (ale mam na myśli wyłącznie pierwszą część - im dalej w las ty niestety gorzej)

ocenił(a) film na 4
bradock

Parę filmów z epoki jednak wciąż trzyma klasę - seria Lethal weapon (choć trójki nie lubię za bardzo), trzy pierwsze Die hard (szklane pułapki) czy nawet stareńkie Commando lub Raw Deal (jak to się robi w Chicago) z Arnim...

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

A pamiętasz jak pierwszy film widziałeś na VHS ? Jakie masz wspomnienia z tamtą cudowną epoką ?

ocenił(a) film na 4
bradock

Tak - pierwszy film z VHS - to był tzw. seans publiczny/biletowany w jakimś domu kultury w Kołobrzegu - Droga smoka z Brucem Lee...
Pierwszy seans w domu na "wideło" pożyczonym od znajomego moich rodziców to była kaseta z Commando z Arnim (oglądałem chyba 150 razy jak nie więcej), nie pamiętam tylko co było na kasecie razem z tym filmem - albo Wieczór kawalerski z Hanksem, alebo Gułag...

ocenił(a) film na 4
bradock

Pamiętam nawet markę moich pierszych własnych "wideł" - to było Sanyo (nawet nie wiem czy ta marka nadal istnieje)...Pamiętam też z jakim bólem serca wynosłim siatkami da kosza wszystkie zdublowane oczywiście płytmi DVD kasety wideo z ukochanymi tytułami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones