PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572737}

Bezlitosny

Skin Trade
5,6 2 266
ocen
5,6 10 1 2266
Bezlitosny
powrót do forum filmu Bezlitosny

Taki sobie

ocenił(a) film na 4

Scenariusz w którym o coś naprawdę chodzi, walki, w których panowie troszkę się spocili, a wychodzi takie łopatologiczne coś z fatalną końcówką. Swoją drogą miło był patrzeć na latającego na ekranie drobnego Azjatę, w przeciwieństwie do weterana Lundgrena, który mógłby zagrać stwora doktora Frankensteina bez charakteryzacji lub czołg. Po prostu upływ czasu. Obejrzałem ostatnio Johna Wicka, gdzie scenariusz prawdopodobnie w ogóle jakiś był, walki były dość głupawe, a film o dziwo wyszedł naprawdę przyzwoity i z klimatem. Tu w sumie nic z tego.

ocenił(a) film na 4
Izukar

Tu akurat muszę się z tobą zgodzić w 100%. Scenariusz od biedy może być, alez biegiem filmu jest tu zbyt wiele ogromnych luk w fabule, żeby go traktować poważnie. Walki też od biedy mogą być dla podtrzymania akcji, ale nic ponadto. Jedynie Tony dobrze wypada na tle starego Lundgrena i reszty pachołków do strącania i ratuje ten film, bo inaczej nie wiem czy oglądałbym do końca. Tak naprawdę na przyzwoitym poziomie są tylko walki Tony'ego z Reedem, a wcześniej z Nickiem. Reszta zrobiona na odwal.

Daję 4/10, bo musiałem oglądać z paroma przerwami i nieźle się zmobilizować, żeby dociągnąć ten film do końca.

ocenił(a) film na 4
Rubin91

Ja dałem radę w dwa dni. A dobiłem do końca sam nie wiem czemu ;)

ocenił(a) film na 4
Izukar

Chyba tylko po to, żeby wystawić mu marną ocenę i przestrzec innych przed stratą czasu.

ocenił(a) film na 7
Rubin91

Dobry film!

ocenił(a) film na 4
LeoMessi86

Chyba mało dobrych filmów widziałeś. Obejrzyj RUN ALL NIGHT z Neesonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones