PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 85 991
ocen
7,2 10 1 85991
6,8 20
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

świetne zdjęcia - te widoki jak lecą samolotem - extra. Al Pacino niezastąpiony w swojej roli.
Na początku jestem przekonany, że to świetny glina. Jak strzela już mam wątpliwości, a gdy
wyjaśnia poprzednią sprawę, jestem pewien, że to kolejny glina, który musi uciekać się do
niecnych metod, żeby złapać drania. Pod koniec filmu chce to jakoś naprawić, ale wychodzi
jak wychodzi.
Jeśli chodzi o Waltera, to ja mu nie wierzę w to, że nie chciał jej zabić. To psychopata, który
zdał sobie sprawę co zrobił i chciał to naprawić (tak jak Will Dormer). Mają ci panowie wiele
wspólnego.
Generalnie epicki film kryminalny i co tu dużo gadać

ocenił(a) film na 8
luczix

Świetne w tym filmie jest właśnie, że niczego z góry nie wiemy, stopniowo wraz z postępem akcji wszystko zaczyna układać się w całość, zaczynamy rozumieć pozornie dziwne i na pierwszy rzut oka niezrozumiałe zachowania głównych bohaterów. Klimat Alaski i do tego jak słusznie zauważyłeś świetne zdjęcia a także muzyka stanowią dodatkowe atuty tego filmu. Al Pacino po raz kolejny pokazał tutaj swoją wielką klasę, też na początku byłem przekonany że gra glinę bez skazy, mistrza w swoim fachu utwierdzała mnie w tym grana przez Hilary Swank Ellie Burr. Sceny na początku filmu pokazywały że Will był dla niej Idolem, każde jego słowo traktowała jak święte.

ocenił(a) film na 8
mstrojny6

przez chwilę miała wątpliwości, ale w końcu była mu wierna (jeśli można tak to ująć)

luczix

Takiego Nolana to lubię, nie jestem fanem jego najnowszych dokonań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones