PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 86 148
ocen
7,2 10 1 86148
6,8 21
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

Wyjątkowo po obejrzeniu tego filmu chciałem się dowiedzieć jak jest on postrzegany przez innych. Więc przeczytałem wszystkie listy dotyczące Bezsenności na stronce filmwebu. Nawet po przeczytaniu nikt nie był w stanie mnie przekonać na plus czy minus. Bezsenność jest nadal dla mnie filmem co najmniej średnim. Zdjęcia Alaski nie zachwycają, aktorstwo również - Williams nie przekonuje, Pacino również, może jedynie Swank na początku zaciekawia swoim "zielonkawym" nastawieniem, ale w późniejszych scenach jakby o tym zapomniała. Fabuła też stoi na średnim poziomie. Zgadzam się, że samo dochodzenie w sprawie śmierci 17-latki nie było najważniejsze - tylko pojęcie śmierci i zabijania w ogóle. Jednak, film nie zaskakuje, nie jest w stanie przykuć uwagi swoim "rozwodnieniem" - nie wiem czy to wina aktorów, reżysera czy nastroju filmu; wydaje mi się ze kazdego po trochu. Po prostu film nie ma tego czegoś co zapada głęboko w pamięć - nie można się fascynować grą aktorów, bo jest przeciętna; fabuła stawia wymagające odpowiedzi pytania na tle moralnym, jednak nie kwapie sie, zeby na nie odpowiedziec. Czygos w tym filmie brakuje. Moze intensywnosci?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones