PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 85 991
ocen
7,2 10 1 85991
6,8 20
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

ten film bedzie w sobote na jedynce> ???

rpd0

Źle Ci się zdaje. To będzie inna 'bezsenność'. A mianowicie ta: http://www.filmweb.pl/f92233/Bezsenno%C5%9B%C4%87,1997

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rpd0

W sobotę o 22:35 na tvp1, ten film;) Pzdr.

rpd0

Mogę wiedzieć dlaczego mnie obrażasz? Na dwóch stronach patrzyłam i inaczej było napisane. To, że różne strony i gazety podają różnie raczej nie jest moją winą.
Ps. to, że twój tatuś mówi tak do twojej mamusi nie oznacza, że musisz ich naśladować. Nie zawsze rodzice mają rację.

Dziewczynka_bez_zapalek

dobrze, wcale nie jesteś kłamliwa. ;)

ocenił(a) film na 7
rpd0

hahahahaahahahahaha 10/10 <za krótki>

ocenił(a) film na 7
rpd0

Kłamliwa suko, to było zajebiste;D

R9onaldo

Uważasz, że obrażanie płci żeńskiej jest zajebiste? Szkoda, ale to tylko kwestia wychowania.

ocenił(a) film na 7
Dziewczynka_bez_zapalek

Oj wcale tak nie uważam, po prostu w kontekście całej wypowiedzi takie obrażenie było komiczne, ale oczywiście tego nie popieram. Koleś to idiota.

ocenił(a) film na 7
Dziewczynka_bez_zapalek

Oj wcale nie uważam że obrażanie płci żeńskiej jest zajebiste, po prostu w kontekście całej wypowiedzi ten tekst był trochę komiczny. Ale koleś to idiota.

R9onaldo

kolego, nie pogrążaj sie, dziewczyna cię zagieła więc stajesz po jej stronie, haha ;)

rpd0

bo ta laska to debilka..."jak większość lasek"

rpd0

Nie pisz, że go zagięłam, bo to wcale nie było w moim zamiarze. Podoba mi się, że on sam rozumie, że to nie jest zbyt miłe. I taki facet właśnie jest prawdziwym mężczyzną, a nie taki prostak jak ty.

ocenił(a) film na 7
Dziewczynka_bez_zapalek

haha, ja jestem dziewczyną i mnie to rozśmieszyło. Serio. Trochę dystansu. Nie wiem czy zrobił to specjalnie, ale według mnie komicznie to wyszło.

agyness

Jasne, że był to komizm zamierzony... zajebisty zresztą ;)

agyness

Oczywiście dystans jest bardzo potrzebny, ale bez przesady, śmiejesz się kiedy ktoś cię nazywa suką? Bądźmy poważni, trochę szacunku.

rpd0

Ciekawe ile dziewczyn Ci w zyciu dopiekło haha...

:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones