PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32616}

Bezsenność

Insomnia
7,2 85 993
oceny
7,2 10 1 85993
6,8 20
ocen krytyków
Bezsenność
powrót do forum filmu Bezsenność

Witam serdecznie. Mam problem z odnalezieniem filmu, który widziałem na tvp 2 bodajże już jakiś spory czas temu. Zdaje się że film był z lat 90' i nie był to żaden przebój. Opowiedziana jest tam historia bohatera, który cierpi na bezsenność. Nocami wymyka się z łóżka żony i szwenda się po mieście odwiedzając różne miejsca (coś sobie przypominam o akcji w barze - grozili mu bronią), zaś w ciągu dnia odsypia nocne wycieczki w swym biurze (pracuje w jakiejś korporacji) Nie oglądałem go do końca i nie pamiętam nic więcej. Zapadł mi w pamięć bo ciekawiło mnie co może go spotkać nocą w wielkim mieście. Za pomoc z góry dziękuję.

p.s. jeśli nie znasz odpowiedzi, a kojarzysz inny film o nocnych podróżach bohatera po mieście to napisz tytuł :)

ocenił(a) film na 7
perezsso

Nie kojarzę tego filmu ale jeśli lubisz takie klimaty to polecem Ci "Ciemną stronę miasta" z Nicolasem Cagem. Akcja filmu również toczy się w nocy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones