PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149266}

Biała Masajka

Die Weisse Massai
6,7 19 827
ocen
6,7 10 1 19827
4,5 2
oceny krytyków
Biała Masajka
powrót do forum filmu Biała Masajka

zakochała sie bardziej w tym co Pan Masaj miał pomiędzy nogami ;)

Swoją drogą baby są jednak głupie :)

Nie wiem nie czytałem książki ani nie oglądałem jeszcze filmu ale wydaje mnie się że poligamia, poddaństwo i ogólny status kobiet w tamtej kulturze nie jest jakiś szczególnie atrakcyjny dla ludzi którym własna godność osobista stanowi realną wartość... ;)

Tak samo te popieprzone baby co wychodzą za arabusów. Poznają ich w Europie dają się uwieść potem jadą do emiratów i sielanka się kończy ;)

Płaczą że nie mogą studiować, pracować, rozwijać się baaaa że nie mogą nawet samemu wyjść poza dom....

Żena :] potem oczywiście włącza się mechanizm obronny czyli baby ubierają burki, gorliwie studiują Koran i później bronią swojej 'nowej' kultury wykazując jej wyższość nad zepsutym Zachodem ;) gdzie oczywiście wolność kobiet jej jedynie pozornie większa niż u maslimów ;)

ot taki bełkot wynikający z przeprania móżdzków ;)

Pozdrawiam !!!


p.s nie jestem szowinistą - uważam że głupota nie ma płci, rasy czy wyznania...

ocenił(a) film na 8
pan_cogito14

po części się z tobą zgadzam ,że takich granic nie moze przekroczyc nawet wielka milosc ,ale moze tym kobietom ich maz obiecywal inna przyszlosc ?a one padly ofiara pulapki pozatym zwykle ludzie kieruja sie emocjami a nie czystym rozsadkiem
Mi osobiscie film sie podobal mysle ze niektorym ludziom otworzy oczy ze taka milosc nie jest sielanka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones