PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153387}

Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

The Librarian: Quest for the Spear
6,4 28 338
ocen
6,4 10 1 28338
6,4 5
ocen krytyków
Bibliotekarz: Tajemnica włóczni
powrót do forum filmu Bibliotekarz: Tajemnica włóczni

ludzie jak można stworzyc takie brednie... film to jedna wielka bzdura, tandeta, a niski budżet spowodował tak bardzo kaleczące efekty specjalne, że szczena opada. Film niby miejscami śmieszny, niby to jakieś zagadki a prawdę mówiac nic się kupy nie trzyma. Fabuła jest prosta jak budowa cepu i w ogóle nie trzyma w niepewności. Wielu może sie pomylic ze względu na tytuł, ale np. ja obejrzałem go z ciekawości bo chciałem sie przekonac czy rzeczywiscie to taka żenada i stwierdzam : TAK. Chcesz zobaczyc dobry film przygodowy to looknij "Indiana Jones" lub "Mumie". Jeśli ktoś szuka taniej podniety to nawet takiej tutaj nie znajdzie, a jeśli nie ma zupełnie co robic to może dla zasady zobaczyc tą "produkcje". Dałem 4/10 bo rzeczywiście poniżej oczekiwań.

ocenił(a) film na 4
Majkel1031

zapomniałem jeszcze dodac, że warto obejrzec Skarb Narodów - to dopiero arcydzieło w tym gatunku ;)

Majkel1031

Jednak obejrzę, też żeby się przekonać. Oglądałem Mumie, Jonesa i Skarb Narodów ciekawe jak to wypadnie :D

ocenił(a) film na 7
Majkel1031

Ano trojka jest słaba. od dawna mowie, że z wampirami to ciężko teraz zrobić film no i ten również jest niewypałem. Ale powiedzieć trzeba, że części poprzednie były dużo lepsze. a co to skarbu narodów... bez przesady.. całkiem przyjemny film, ale skarb narodów i arcydzieło, to słowa, których nie umieszczał bym w jednym zdaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones