PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477454}

Billu

7,3 2 002
oceny
7,3 10 1 2002
Billu
powrót do forum filmu Billu

Film o prawdziwej przyjaźni

użytkownik usunięty

i super piosenki i najfajniejszy taniec :D

ocenił(a) film na 8

hm... utwory spoko ale uważam że choreografia do dupy. Ale to moje zdanie - mi jakoś w ogóle taniec z filmów bollywoodzkich nie podchodzi chociaż jest troche zabawny :). A film? Mi do końca nie przypadł do gustu. Szczególnie koniec był troche dziwny...

ocenił(a) film na 8

hm... utory spoko ale choreografia do dupy. Ale to moje zdanie - taniec z filmów bollywood'zkich generalnie w ogóle mi nie podchodzi. A co do filmu: niezbyt przypadł mi do gustu. były badzo nudne sceny i troszeszczke dziwny koniec... :))

apena

A właśnie choreografia była świetna... Piosenki super, bo w końcu te z Kareeną, Deepiką i Priyanką miały być na potrzeby filmu Sahira, więc nic śmiesznego w nich nie widzę. A końcówka-przemówienie Sahira było piękne...

ocenił(a) film na 8
Madleen

przyznaje racje co do choreografii... jednak się przekonałam do niej. kiedyś jej nie lubiłam... :D
kobieta zmienną jest :)
ale nadal uważam że jest czasem zabawana :D

apena

To zależy w jakich filmach... Czasami specjalnie takie układają :P

użytkownik usunięty
Madleen

Dokładnie:) Gdzie jeszcze istnieje taka przyjaźń?
Mi powiem szczerze i piosenki i taniec się podobał... Marjaani mnie szczególnie zachwyciło:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones