PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630798}
7,5 179 550
ocen
7,5 10 1 179550
7,6 49
ocen krytyków
Blade Runner 2049
powrót do forum filmu Blade Runner 2049

Cóż, film zbiera niesamowicie wysokie noty, a wśród najważniejszych krytyków, pojawiają się nawet głosy, że to jedno z największych widowisk naszych czasów.

Przykładowe oceny prezentują się następująco:

Guardian 5/5
Indiewire A-
Screencrush 9/10
USA Today 4/4
THR - mieszana
Time Out 4/5
Screendaily pozytywna
Entertaiemtent Weekly A- Telegraph 5/5
Independent 5/5

***

The Guardian: Blade Runner 2049 to narkotyczny spektakl niesamowitości i bezlitosnego ogromu, a jednocześnie satyryczny, tragiczny i romantyczny.

IGN: To organicznie rozwija i powiększa to co było. Jest głębokim, bogatym i inteligentnym filmem, który jest wizualnie niesamowity i pełny wspaniałych koncepcji science-fiction, także wart 35-letniego czekania.

ScreenCrush: Pamiętny występ Forda jest tylko jednym z wielu sposobów, w jaki Blade Runner 2049 przewyższa oryginał. Jego sprytna i przekonująca fabuła jest kolejnym. A potem oczywiście pojawiają się niesamowite obrazy Deakinsa.

Mahone93

Bilety już kupione.

ocenił(a) film na 8
Mahone93

Portal IGN dał temu filmowi 9.7/10. Nie wiem na ile to rzetelne źródło, ale nie ukrywam, że hype u mnie sięga już zenitu ;)

Nie wyobrażam sobie, żeby ten film nie był co najmniej dobry. Na każdym szczebelku obsady tego filmu są ludzie dobrani z najwyższej półki. Dawać no mi tutaj ten film w końcu!

ocenił(a) film na 9
Mahone93

Recenzje pisze się na zamówienie.
Mam nadzieję, że my, widzowie, nie rozczarujemy się i otrzymamy dokładnie to na co czekamy.

Mahone93

Wciąż nie mogę uwierzyć, że wszystko wskazuje na to że ten film chyba wyszedl. Na ile, przekonamy sie sami, ale pierwsze reakcjie to naprawdę coś co trochę mi się w głowie nie mieści :D

użytkownik usunięty
Mahone93

Przedramatyzowane i przecukrzone. Poniekąd tego się spodziewałem właśnie. No nic, pójdzie zobaczyć samemu.

ocenił(a) film na 5
Mahone93

Jeśli um płacą za takie hasła to ja już dawno powinienem mieć prywatną wyspę

ocenił(a) film na 8
Mahone93

Nie powiedziałbym żeby recenzje były aż entuzjastyczne. Są dobre, bardzo dobre ale bez szału. No sorry ale "Grawitacja" czy "Boyhood" miały o wiele wyższe noty. A poza tym - zważywszy na to w jakim stanie jest krytyka filmowa w Polsce i na świecie - nie przywiązywałbym do tego wielkiej wagi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones