PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1219}

Bliskie spotkania trzeciego stopnia

Close Encounters of the Third Kind
7,2 30 153
oceny
7,2 10 1 30153
7,3 23
oceny krytyków
Bliskie spotkania trzeciego stopnia
powrót do forum filmu Bliskie spotkania trzeciego stopnia

:-)

ocenił(a) film na 9

teraz nikogo ten film nie poruszy, ale na rok 77 to było na prawdę godne podziwu...budziło niesamowite prawdziwe kinowe emocje :D dla tolerancyjnych i dziś bedzie dobrym filmem

ocenił(a) film na 10
ViktoRka

Nie zgodzę się. Mam 16 lat i oglądałem ten film po raz pierwszy dwa, trzy lata temu. I zrobił na mnie niesamowite wrażenie.

ocenił(a) film na 10
ViktoRka

przed chwilą skończyłem oglądać film, w prawdzie widziałem go po raz drugi, ale za pierwszym razem widziałem go jak miałem 10 lat albo mniej, więc kompletnie nic nie pamiętałem. w pamięci został mi tylko motyw z dźwiękami do komunikacji ... pewno dlatego, że jestem uzależniony od muzyki i po prostu musiałem się z tym urodzić, więc muzyka w filmie (zwłaszcza ta którą się komunikowali) utkwiła mi najbardziej w pamięci, bardziej od obrazu, nawet wyglądu obcych ... tak wiec można powiedzieć że dziś obejrzałem ten film po raz pierwszy i jestem pod olbrzymim wrażeniem, efekty specjalne świetne jak na film z 77 roku, niebywałe emocje u mnie wywołał, polecam każdemu fanowi sci-fi, który jeszcze go nie widział, choć pewno nie ma ich za dużo (tych co nie widzieli oczywiście) ... mam 23 lata ;-)

ocenił(a) film na 10
ViktoRka

mow za siebie.. i nie pisze sie "na prawde"..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones