Brawl in Cell Block 99

2 godz. 12 min.
6,6 14 230
ocen
6,6 10 14230
5 175
chce zobaczyć
7,9 9
ocen krytyków
{"rate":7.888889,"count":9}
{"type":"film","id":781007,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Brawl+in+Cell+Block+99-2017-781007/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Blok 99
  • uncut ocenił(a) ten film na: 8

rzucilem tylko okiem na jakis komentarz ze to klasa B, wiec spodziewalem sie jakiejs lekko nieudanej nawalanki wieziennej z dobra obsada, ktora sobie obejrze troche dzisiaj, troche jutro (bo musialem wstac wczesnie), a skonczylo sie na tym ze obejrzalem w calosci i nawet nie wiem kiedy mi te 2 godziny zlecialy

nie wiem czy rezyser jest geniuszem, czy gwiazda jednego przeboju, ale film po prostu ma to "cos" czego sie nie da zrobic na komputerze za $100mln, mimo swojej prostoty i jakiej takiej surowosci nie pozwala oderwac sie od ekranu, zwlaszcza przypadl mi do gustu glowny bohater, ktory nigdy nie wiadomo co zrobi, ani czy w ogole cos zrobi, czy nie zrobi, co sprawia, że nawet jak niewiele sie dzieje to trzyma w napieciu

gwarantuje wam, ze gdyby jakis tarantino maczal palce w tym filmie to hejterzy by piali z zachwytu, albo by przynajmniej siedzieli cicho, nie mowie ze jest to film godny oskarow, ale napewno jest godny polecenia, wiec polecam

• uncut Podpisuje się pod recenzją wszystkimi swoimi kończynami :)

• Pijany_Mistrz ocenił(a) ten film na: 10

uncut Dokładnie, zgadzam się. I miałem to samo, też planowałem obejrzeć trochę dziś, trochę jutro. Jutro muszę o 7 wstawać do pracy, jestem świeżo po całym seansie, jest 1 w nocy i zamiast czuć zmęczenie, jestem podekscytowany filmem. Tego się nie spodziewałem, nie czytałem nic o tym filmie, wiedziałem tylko tyle, że coś o więzieniu, z Vince Vaughnem ale nie będzie to komedia. No nie mogłem się oderwać od tego filmu, szczególnie gdzieś od połowy. Im dalej tym lepiej. Vince Vaughn zawsze był świetny w komediach, ale okazuje się, że mógłby też zastąpić Stathama :)

• Solek17 ocenił(a) ten film na: 3

uncut Czy ja ogladalem ten sam film????
    Dla mnie porazka - gra aktorska, scenografia, dialogi i sam scenariusz jest slaby.
    Nie ma sie czym tu zachwycac

• uncut ocenił(a) ten film na: 8

Solek17 film jest celowo stylizowany na klase B, kiczowatosc jest tutaj zamierzona, nie kazdy musi lubic takie klimaty, wiec nie bede cie przekonywal ze nie masz racji

• Vieri3227 ocenił(a) ten film na: 1

Solek17 Ten Film to jakas porazka!!!Caly film jest nudny,a sama akcja?Az chce sie plakac!Jedno wielkie dno!Zmarnowane 2 h z zycia!Nie polecam!

• Vieri3227 twoja wypowiedź to porazka!!!11111jeden jeden jeden

• Skril3x Czemu bronisz innym mieć wymagania wobec kina?

• mbm8 ocenił(a) ten film na: 8

Vieri3227 Sam jesteś nudny. Arcydzieło to nie było ale dawać 1/10, czyli ocenę jaką daje się kac wawo podobnym gniotom ?! Weź człowieku wyjdź i nie wracaj. Absolutnie nie polecam sugerować się wypowiedzią tego użytkownika. Film jest solidny, ciężki, momentami brutalny, najlepszy do obejrzenia późną porą. Na pewno nie jest nudny, wręcz przeciwnie.

• bloodheart ocenił(a) ten film na: 7

uncut Fajny i wciągający i totalnie inna rola Vaughna. Polecam

• dziabar ocenił(a) ten film na: 8

uncut możesz mnie dodać do znajomych?

• pablo1984zamosc ocenił(a) ten film na: 9

uncut Wlasnie skonczylem ogladac, to na pewno jeden z tych filmow ktorch nie zapomne.
    Bardzo dobry w mojej opini.

• pablo1984zamosc Zgadzam się, zacząłem oglądać o tak sobie, bez specjalnej zajawki ze obejrzę do końca, a tu im dalej tym bardziej mnie ciekawił. Polecam, solidny męski film z przymróżeniem oka.

• hdmi Jest 3 nad ranem zaczełem po północy sprawdzić film na następny wieczór hmmm no i znowu nie wyspany będę chodził nie dali się go przerwać chyba mówi samo za siebie.

• a_nubis ocenił(a) ten film na: 8

uncut Mam to samo, podoba mi się ascetyczna prostota tego filmu; rola Vinca jest genialna a piękna Jenny Carpenter to wisienka na torcie. Nie polecam osobom uczulonym na gore, tacy niech se włączą jakąś komedię z Karolakiem.