PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1085}
7,5 55 841
ocen
7,5 10 1 55841
8,2 34
oceny krytyków
Blue Velvet
powrót do forum filmu Blue Velvet

Jednak Blue Velvet też prezentuje sie bardzo dobrze. Ciekawy klimat, mistrzowska muzyka (Candy Coloured Clown wgniata w ziemię ;) ). Generalnie mam jedno zastrzeżenie: Laura Dern. Beznadziejna gra, bardzo mnie drażniła, może to przez tą konską urodę.
Polecam, już za tydzień w TCM. Film nie jest aż tak mocno "lynchowski" więc przystępny dla każdego widza.

Oceniam na 8. Początkowo miało być 7 ale przypomniał mi sie ten kawałek Orbisona :)

użytkownik usunięty
Il_Brutto

Jak dla mnie, to film jest rozczarowujący. Zaczyna się fajnie, ktoś znalazł ucho, coś ciekawego. Jednak potem film nie rozwija się tak interesująco jak np Zaginiona autostrada czy Mullholand... Według mnie, film nie wprowadza widza w jakąś wielką tajemnicę (piszę o sobie), nie kończy się zaskakująco, pokazane postacie nie są tak 'lynchowate' jak w innych filmach D.L. Film nie zostawił mnie, jak większość filmów L. z poczuciem tajemnicy, która mimo iż film skończony, nie została rozwikłana. Oceniam film nisko, wg mnie, jak na Lyncha pozostałe filmy, ten jest wyjątkowo niespecjalny. Zawiódł mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones