PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=415336}

Bohater z wyboru

Hero Wanted
6,0 5 159
ocen
6,0 10 1 5159
Bohater z wyboru
powrót do forum filmu Bohater z wyboru

Dlaczego napisane jest że datą premiery jest 2008-04-01 (Świat)skoro film jest już dostępny (ja już go mam). Wiecie może gdzie mogę znaleźć napisy do niego??

fijal87

wiesz imbecylku te daty premiery nie sa na premiery wypuszczenia torrenta w necie

vsb

Zes buraku dopiero napisal, poprostu odkryles Ameryke :/ Mi chodzilo o to dlaczego dopiero w kwietniu premiera na swiecie, zazwyczaj torrenty do filmow sa dastepne po premierze filmu, bo jakim cude jest dostepny film skoro jeszcze nie bylo premiery???!!

fijal87

po to żebyś sie pytał.
Zastanawiałeś sie kiedyś co te literki oznaczają poza nazwą filmu który ściągnełeś?

PIOTREK_30

No to się pytam, ale ty nie jesteś najwidoczniej w stanie odpowiedzieć na to pytanie!! To po co się wogóle odzywasz??

fijal87

napisy jak tylko pojawią sie gdziekolwiek to znajdziesz je przez malutki program "napiprojekt"

pzdr

Atol

oh ja cie pieprze, skad ty sie wziales, ktos z ekipy filmowej wkurzyl sie i wyniosl film i udostepnil w sieci, przez przypadek dostal sie w czyjes rece, np byla wczesniej jakas przedpremiera dla dziennikarzy i ktorys dodatkowo "upnal" film w necie. Rozne sa mozliwosci, trzeba myslec, na przykladzie dvdscr tzn screenerow najlatwiej to pojac, wersja z dobra jakoscia wychodzi na dlugo przed premiera dvd, bo jest przeznaczona dla dziennikarzy, krytykow etc aby mogli napisac co nieco o filmie.

proste

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones