PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94026}

Bomba zegarowa

Timebomb
5,6 437
ocen
5,6 10 1 437
Bomba zegarowa
powrót do forum filmu Bomba zegarowa

Z tym, że tutaj zamiast Arnolda Schwarzeneggera w głównej roli gra inny aktor z "Terminatora" - Michael Biehn. Było tu kilka fajnych momentów i ciekawych zwrotów akcji, ale ogólnie film jest nudny i bardzo ciężko się go ogląda. W dodatku Biehn gra tu takiego przygłupa, na siłę jeszcze ucharakteryzowanego na jakiegoś zegarmistrza (tak, zegarmistrz z kaloryferem na klacie!) i ubranego w jakiś sweterek, krawat i fryzurę jak z lat 60 (a już szczególnie w tych scenach wspomnieniowych np. gdzie gadał z jakimiś ludźmi po węgiersku). No i jeszcze ten oddział specjalny, który nie umiał zabić głównego bohatera, np: nie udał im się napad na niego w domu, nie udał się wypadek samochodowy, nie udał się nalot na szpital itd. I to mieli być profesjonaliści, tak? No żarty śmieszne...
Od czasów "Terminatora" Michael Biehn nie zagrał chyba w żadnym dobrym filmie, a szkoda - bo chętnie bym go zobaczył w jakiejś równie pamiętnej roli. No a film, cóż, warty oceny 3/10 i radzę unikać takich pomyłek.

Axel

Nie no z tym Biehnem to ostro przesadziłeś. Od czasów "Terminatora" zagrał w wielu świetnych filmach. Oto kilka z nich : " Obcy - decydujące starcie ", " Głębia ", " K-2 " , " Tombstone " , "Jade " , " Twierdza ", "Gringhouse : Planet Terror ", " The Divide ". I nie grał tam jakiś trzecioplanowych ról tylko ważne postacie. Pewnie jest jeszcze wiele innych dobrych filmów z nim których nie widziałem także myślę że twoje stwierdzenie było i dla niego i dla jego fanów wielce krzywdzące.

ocenił(a) film na 3
maurycy_86

Dla mnie wszystkie te filmy, które wymienileś są słabe lub nudne.

ocenił(a) film na 5
Axel

Widząc jakim filmom dałeś 7 lub 8 nie dziwię się, że dla Ciebie Obcy2, k2 czy Głębia to słabe filmy. One nie są dla Ciebie słabe, tylko zbyt trudne do zrozumienia :D tam za mało akcji i to kiczowatej akcji, którą lubisz :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones