PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Jak szjie masz! Ciekawe co będzie jak film trafi do Polski. Na pewno wzbudzi to reakcje naszego społeczeństwa he, he ;)

ocenił(a) film na 7
simon4ever_2

Srolskiego, tak go pozdrowili polscy turyści kiedy był na wycieczce w Kazachstanie,a on pomyślał że to coś po Kazachstańsku, tak mu się spodobalo że to zaczął powtarzać

simon4ever_2

Polska dla przeciętnego dumnego z siebie i kraju mieszkańca USA jest taką samą egzotyką jak Kazachstan, Dżibuti czy Samoa Zachodnie...
brzmi to śmiesznie, więc to powtarza :]

simon4ever_2

Borat aka Ali G jest brytyjskim komikiem, ktory potrafi mowic z roznymi akcentami.

simon4ever_2

Szczerze mówiąc też do niedawna myślałem, że to dobrze wszystkim znane "Jak szie masz?" było tylko zbiegiem okoliczności. Zwątpiłem w to jednak, gdy zobaczyłem ten filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=Gq9D6H0HBN0 [www.youtube.com/watch?v...]
Wygląda na to, że aktor ma jednak dojścia do osób znających nasz ojczysty język.

użytkownik usunięty
pablo52

pablo zaden anglik nawet jakby spedzil w Polsce pare lat nie powiedzial tak czysto "przepraszam" albo naprawde ma polskie korzenie albo ten głos jest podstawiony

ocenił(a) film na 6

w ogóle zauważyłam że on bardzo dobrze wymawia literkę "sz" :) powinien zainwestować w naukę języka polskiego! ;]

Fluorescent

cohen jest zydem i znajac hebrajski wymawianie "sz" nie jest specjalnie trudne

simon4ever_2

co on tam wyje? przepraszam coś tam coś tam... nie rozumiem

ocenił(a) film na 7
dengr

Szaaataaan nieeeee móówiiiii poooo aaangiieeelskuuuuu:D

ocenił(a) film na 1
simon4ever_2

On nie jest brytyjskim komikiem tylko Kazachstanskim komikiem, który kiedyś rozśmieszał w Wielkiej Brytanii ale obecnie raczej jest tam niechciany :P A naprawde nazywa sie Sacha Baron Cohen :)

ocenił(a) film na 4
tedi_

tEDi wystarczyłoby wpisać w google Jego imię i nazwisko i już byś wiedział, że bzdury wypisujesz!!
Przeczytaj sobie to:
http://en.wikipedia.org/wiki/Sacha_Baron_Cohen [en.wikipedia.org/wiki/S...]

Tam jest wyrażnie napisane że Sacha Baron Cohen urodził się 13.10.1971 w Hammersmith, Londyn, ANGLIA! Więc jest Anglikiem a nie Kazachem!
Jak se mash!:)

ocenił(a) film na 10
krotens

"Baron Cohen (Baron nie jest tytułem szlacheckim, lecz pierwszą częścią jego dwuczłonowego nazwiska, anglicyzacją nazwiska Baruch) urodził się w średnio zamożnej rodzinie żydowskiej jako drugi z trzech synów Geralda i Danielli Baron Cohen. Jego ojciec jest właścicielem sklepu z odzieżą męską na ulicy Piccadilly w Londynie i oryginalnie pochodzi z Walii, matka natomiast jest rodowitą Izraelitką z irańskimi korzeniami."

czyli jest anglikiem ;] o iranskich korzeniach ;] no a ze jest zydem to ma stycznosc z hebrajskim, a'propos "szatan nie mowi po nagielsku" hmmm ja bym chcial poznac blizej kazahski :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones