PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Polecam go osobom którym odpowiada humor tego komika. Ubaw świetny!Pozostałym odradzam poczują się zniesmaczeni jego żartami!

ocenił(a) film na 8
Jacko84

tak,dokładnie, wczoraj byłem na prapremierze i był ubaw po pachy, cała sala rozradowana i nie mogąca wstrzymać sie od śmiechu...
..film głupi bo głupi ale śmieszny ;-), i o to tu chodzi ;-)

ocenił(a) film na 8
Jacko84

zdecydownaie sie nei zgadzam!!!!

ja bylem z ze znajmomymi, ktorzy nigdy nie slyszeli o Ali Gi smiali sie tak samo jak ja!!

a film...jak sie nie bedzie dorabaic ideologii do tego filmu to mozna sie usmiac az miloa

Borat jedzie ostro po bandzie momentami ale co się człowek naśmiał to się naśmiał

ocenił(a) film na 8
adas_80

Adaś , myśle, że autorowi chodziło o to , że jeśli oglądałeś Ali G i sie podobało...to ten film też zapewne sie spodoba ;)
no bo w sumie humor podobny..

Jacko84

Pamietam oglądajac Ali G epizody z Boratem, były bardzo zabawne, licze na podobny efekt w filmie pełnometrazowym :)
Czy w filmie Borat takze uzywa polskich zwrotów typu "dzień dobry" lub "na zdrowie" ?

ocenił(a) film na 8
Jacko84

dziń dobry, jak sie masz :)

takie cuś można zaobserowować;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones