PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Fabuła bezsensowna, gra aktorska na niskim poziomie. Nie oglądałem do końca ale nie wiem jak musiałby się skończyć aby zasłużyć przynajmniej na 2. Nie mam pojęcia dlaczego ma tak wysoką ocenę! Ten film spokojnie może zasłużyć na miano najgorszego filmu.

ocenił(a) film na 9
Xkuba1996X

może dlatego że nie kumasz kompletnie o co chodzi w paradokumencie, tym bardziej że duża ilość scen w tym filmie nie była reżyserowana.

Xkuba1996X

Ten film ogląda się z mocnym przymrużeniem oka, a nie poważnie. Nie znam osoby, która przynajmniej raz nie śmiechła na tym filmie.

Zalecam więcej luzu.

użytkownik usunięty
marcin261287

W takim razie znasz mało osób.

Napisał co wiedział.

Xkuba1996X

Bezsensowna to jest Twoja opinia i ocena, jak podchodzisz tak spięty do wszystkiego w życiu to nie wróżę dobrze, gra aktorska tutaj to mistrzostwo w wykonaniu Pana Cohena, dostał złoty glob za tą rolę

ocenił(a) film na 1
Xkuba1996X

A ja się zgadzam. Dla mnie ten "humor" jest wulgarny i po prostu kiepski, już niektóre polskie komedyjki są o niebo lepsze.

ocenił(a) film na 10
lovepeacefreedom

Do takich filmów trzeba dorosnąć, dziwie się twoim rodzicom że pozwolili oglądać i z drugiej strony dobrze że zauważasz że to nie dla ciebie.

ocenił(a) film na 1
_MasterPain_

Rodzicom? Błagam, nie jestem dzieckiem. Co więcej, zazwyczaj okazuje się, że osoby które próbują błysnąć tym, że nazywają mnie dzieckiem są sporo młodsze ode mnie, więc nie bądź taki do przodu :)

ocenił(a) film na 8
lovepeacefreedom

Źle cię ocenił, jesteś po prostu mało inteligenty. ;)

ocenił(a) film na 1
lukaszpolowczyk

Mało inteligentna może ewentualnie być osoba, która po zdjęciu profilowym nie potrafi poznać płci rozmówcy :) Gorąco pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
lovepeacefreedom

Zdjęcie można dodać dowolne.
Nie patrzałem w ogóle na zdjęcie tylko na wpisy.
Nie specjalnie patrzałem na nicki.
Inteligencja. Hehe. ;)

To był żart przecież. ;)

ocenił(a) film na 10
lovepeacefreedom

Przygody Kubusia Puchatka, Kubuś Puchatek i miododajne drzewo, The Sims, Borat.

ocenił(a) film na 8
lovepeacefreedom

Miałem chęć rozpocząć z tobą dyskusję, ale potem spojrzałem na filmy które oceniłaś, a szczególnie na ocenę ,,50 twarzy Geja" i jednak sobie odpuszczę. Dziecko które daje wysokie oceny bajkom o Kubusiu Puchatku i grom z serii The Sims, bierze się za ocenianie, żałosnego swoją drogą, filmu erotycznego z elementami sado-maso, what tha fuc*k...

ocenił(a) film na 1
Andeddu

Dobrze, że nie zaczynasz dyskusji, bo nie chciałabym marnować zbyt dużo czasu na osobę, która wypomina mi Kubusia Puchatka (bajka z dzieciństwa, dlaczego miałabym nie ocenić?), a sama bardzo wysoko oceniła Mrówkę Z i Goofy'ego na wakacjach. O gustach się nie dyskutuje, w latach 90. podobał mi się Puchatek, a dziś wysoko oceniłam "50 twarzy...", bo miałam taki kaprys i prawo, ale Ty, komentując w ten sposób, chyba zapomniałeś zerknąć na własne filmy, przez co zaśmierdziało hipokryzją.
Pozdrawiam gorąco! :)

ocenił(a) film na 8
lovepeacefreedom

Co ty w ogóle porównujesz. To prawda, oceniłem na przykład Mrówkę Z ale zobacz sobie ile oceniłem innych filmów i jakie to były filmy, ponad 200 z najróżniejszych gatunków, a ty? Parę komedii romantycznych, bajek i innego shitu. A oceniając chłam w postaci ,,50..." na 8 pokazujesz jaki masz gust. To ty się urodziłaś w latach 90? Nie powiedziałbym.

ocenił(a) film na 1
Andeddu

U Ciebie widzę raptem jedną stronę ocenionych filmów, z kolei ja mam ich 14 i też są to przeróżne produkcje. Być może po prostu filmweb nie udostępnia obcym użytkownikom całej historii, a zaledwie jej część, tym bardziej nie ma sensu dyskutować, skoro nie widzimy całości. Mam nadzieję, że wyżyłeś się wystarczająco, dziękuję za interesującą konwersację.

ocenił(a) film na 8
lovepeacefreedom

Aaa, ja u Ciebie też widzę tylko jedną. W takim razie w tym przypadku przyznaję się do błędu, sory. No ale jednak oceny Borata i 50 twarzy Geja... zlituj się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones