PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

OSTRZEŻENIE!!!!!

ocenił(a) film na 1

moi drodzy, dość tu chyba pochebnych i wręcz przeciwnych komentarzy, nie będę więc pisać o czym film jest. oglądając go byłam przekonana że taka właśnie będzie reakcja ludzi. no i o to naszemu baronowi chodziło! aby nikt nie pozostał obojętny(i aby zarobić jak najwięcej :D ). ale czy nie na tym polega klucz do sukcesu? aby wzbudzać kontrowersję? tak, myślę że to jedyna zaleta "borata"...

pragnę tylko uprzedzić ludzi zastanawiających się czy wydać na to swoje ciężko zarobione:) pieniądze-jeżeli jesteście w stanie patrzeć na około150kilogramowego nagiego faceta, turlającego się po podłodze superdrogiego hotelu, oraz słuchać o kilanaście razy o tym jak nasz borat uprzejmie informuje nas o różnych wielkościach intymnych częsci ciała kobiet swojej rodziny, to ZAPRASZAM na ten "FILM",hehe...
...osobiście gdybym była z kazachstanu to podałabym cohena do sądu

19marta87

co to niby miało być ?WTF?(z całym szacunkiem )
Tak z ciekawości czego ty oczekujesz od filmu ?Od takiego rodzaju komedii?
Ma być tu jakiś przekaz ,jakaś wskazówka na życie, jakiś znak ?
To jest film mający śmieszyć ,zniesmaczyć i szokować ...Tam się nie szuka "głębi "z prostego powodu bo TAM JEJ NIE MA .
Wiem ,że niektóre "inteligentki "potrzebują ciągłej "stymulacji umysłowej "żeby później w gronie zaprzyjaźnionych hipsterów chwalić się co ostatnio obejrzały .
Ale dziewczyno wrzuć na luz i bezkarnie przez 1,5 godziny pozwól się swojemu umysłowi "odmóżdżyć " .
(Choć zaznaczę, iż film ma wiele ukrytych aluzji co do amerykańskiej kultury i popkultury )
"osobiście gdybym była z kazachstanu to podałabym cohena do sądu"
Widać ludzie w Kazachstanie mają więcej dystansu do siebie niż ty ...
Fakt jest to trochę gorszące ,ale nie na tyle by pisać jakieś "ostrzeżenia "
Właśnie dzięki tak "głupio poprawnym "ludziom w na świecie są blokowane świetne projekty .Nie mówię tu o żadnej anarchii (broń ,Boże ) ,bo szacunek MUSI BYĆ ,ale trochę bezkarności w poglądach zawsze się przyda .

Heidi666

Odpowiedziałaś na post sprzed pięciu laty. Raczej odpowiedzi nie uzyskasz.

ocenił(a) film na 4
Destr0

Niby czemu? Użytkowniczka logowała się w tym roku, a przecież powiadomienia o odpowiedzi dostaje się zarówno na maila, jak i są wyświetlane u góry strony po prawej obok Twojego nicku.

ocenił(a) film na 8
lostek815

Skoro już się logowała i nie odpowiedziała to prawdopodobieństwo ze odpowie jest raczej nikle

ocenił(a) film na 4
volpi

Ale nie ma tu nic do rzeczy ile lat temu napisała tego posta. Jakby chciała odpisać to by odpisała, a jak nie to nie, bez względu na to jak dawno założyła temat.

ocenił(a) film na 8
lostek815

Nic do rzeczy nie ma twój post, bo w ogóle nie odnosi się do tego co napisałem

ocenił(a) film na 4
volpi

Ma. Widać nie ogarniasz.

ocenił(a) film na 8
lostek815

Przecież ja napisałem prawie to samo co ty tylko innymi słowami! Człowieku, nawet nie wiem o co ty się ze mną kłócisz!

ocenił(a) film na 10
Heidi666

Dosłownie przelałaś moje myśli na komentarz w swoim poście. To idealnie pokazuje jak bardzo ludziom brakuje w tych czasach chociażby szczypty dystansu do siebie. W zamian każdy dąży tylko do tego aby zaimponować, popisać się, a z czasem staje się to irytujące i żałosne dla ludzi z takim poczuciem humoru jak moje. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
19marta87

Uwielbiam ogladac filmy z golymi 150-kilowymi facetami, niestety bardzo ciezko takowe znalezc. Mozesz siebie nakrecic i wrzucic do sieci? Z gory dzieks

użytkownik usunięty
19marta87

hehe marta typowa przedstawicielka nurtu "nigdyniemiałambolca"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones