PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Rewelacyjny 

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie ta komedia jest rewelacyjna. Bardzo dużo scen do śmiechu. Najlepsza ta jak czarnoskórzy czyli Borata ich kultury potem Borat wykorzystał to w hotelu. I jeszcze bym zapomniał brawo za dobrego lektora na Polsacie który nie bał się tłumaczyć przekleństw 9/10.

ocenił(a) film na 2
BDZ64

prostacki dowcip dla panów typu bears :/ nieskarzonych procesami myślowymi, pijących piwo marki tesco z plastikowej butelki przed tv mając wiszącego smarka przy nosie

marcalina

a ty co arystokracja ?? jakim prawem oceniasz kogoś ktoś cię prosił o ocenę osoby ten film to stek ironi ale napewno dowcipy nie są słabe i prostackie...

użytkownik usunięty
BDZ64

Dla mnie słabo, poza paroma naprawdę śmiesznymi scenami nic więcej film do zaoferowania nie ma

BDZ64

To było zabawne, ale po ponownym zobaczeniu było mi żal niektórych ludzi, miłych przecież dla głównego bohatera, a bezczelnie przez niego wkręcanych.

ocenił(a) film na 10
BDZ64

A ja od czasu tego filmu, ilekroć jadę schodami ruchomymi, to przypomina mi się Borat.
Boski był :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones