PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

wyłączyłam po 30 minutach oglądania, SKĄD TAK WYSOKA OCENA? ;O

iwonka_fw

I tu można zacytować:" Z kogo się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie!". Sam znam dziewczynę z Kazachstanu pochodzenia polskiego i jak była w Rosji to pytali się jej czy mieszka w jurcie. Swoją drogą Cohen zrobił w konia mieszkańców rumuńskiej wioski gdzie kręcono pierwsze sceny i nie wypłacił im wynagrodzenia.

ocenił(a) film na 10
iwonka_fw

Są gusta i guściki.

ocenił(a) film na 4
waldas_filmweb

Och tak, masz rację... dawanie "Och, Karol 2" lub "Ciacho" oceny 7 zdecydowanie można zaliczyć do "guściku" ;)

iwonka_fw

Albo dawanie temu filmowi więcej niż 1. Nie dyskutuje się o gustach:)

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

To o czym dyskutujesz?

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

ja o gustach.

ocenił(a) film na 9
iwonka_fw

Według mnie - film typowo męski i nim musisz być żeby się bawić zasiadając do niego. Wszystkie moje znajome to oglądały podczas jednej "imprezy" - niezbyt się większości damskiej widowni spodobał ^^

ocenił(a) film na 10
Gazpacho

Raczej nie istnieje podział filmów na babskie i męskie xd Ten film jest jednym z moich ulubionych, a jestem babą :D

ocenił(a) film na 8
Fionna

Istnieje. Melodramaty, musicale, bollywood albo seriale typu Klan są skierowane głównie do kobiet. Natomiast fanami np Rambo są głównie faceci.

ocenił(a) film na 8
yossarian84

o ile zadajemy się z głupkami (obu płci), to pewnie twoja obserwacja ma rację bytu. poznani przeze mnie kobiety i mężczyźni wystawiali takie same oceny tym samym filmom. przypadeg? ;)

ocenił(a) film na 8
schschfikation

nie wię

ocenił(a) film na 9
iwonka_fw

Przecież ocena jest zaniżona, powinna być wiele wyższa...

ocenił(a) film na 4
kryszti

kto co lubi. mi takie poczucie humoru nie odpowiada

ocenił(a) film na 9
iwonka_fw

co nie zmienia faktu że ocena powinna być wyższa

użytkownik usunięty
iwonka_fw

To, że Tobie nie odpowiada, to nie znaczy, że ocena ma być niższa. To jest satyra i jeżeli Ci po prostu nie odpowiada taki gatunek to nie oglądaj, bo zaniżasz ocenę, a film jest dobry.

ocenił(a) film na 8
iwonka_fw

Prawdopodobnie stąd, że niektórzy ludzie mają inne poczucie humoru niż ty, wyobraź sobie, i zwyczajnie ich ten film śmieszy. To chyba dość proste do zrozumienia, prawda?

ocenił(a) film na 4
yossarian84

Oczywiście, masz rację. Po prostu była to moja pierwsza myśl.

ocenił(a) film na 8
iwonka_fw

OK, sorki.

ocenił(a) film na 6
iwonka_fw

Raczej skąd tak skandalicznie niska

ocenił(a) film na 10
iwonka_fw

to dzieki takim multikonciarzom jak ja. nie ma za co.

ocenił(a) film na 3
iwonka_fw

Popieram. Film żałosny prawie w ogóle nie śmieszny sam się dziwie że ma taką ocenę. :)

ocenił(a) film na 8
iwonka_fw

Ja na przykład dałem 9/10, bo jak na komedię mogę o niej powiedzieć to co zasugerował Filmweb.pl przy tej ocenie. Jest to wg mnie komedia rewelacyjna, śmiałem się do rozpuku i prawdopodobnie własnie byłem jednym z tych co spowodowali że film ma ocenę wyższa niż 3 :D

ocenił(a) film na 1
iwonka_fw

Cuuudem dotrwałem do końca.... To jest jakieś nieprawdopodobne nieporozumienie... Przy tym "Ali G in da house" mi się bardzo podobał mimo równie niewybrednego humoru. Trudno mi wyobrazić sobie osoby będące targetem takiego 'filmu'.

ocenił(a) film na 7
Drach3n

Ali G, był moim zdaniem o wiele gorszy. Borat to jeden z najlepszych filmów w swojej kategorii jaki przyszło mi oglądać.

iwonka_fw

skad taka ocena ? poniewaz kazdy ma swoj gust. Dla mnie swientna komedia, lubie takie klimaty, takie chore akcje itd Mysle ze z opisu filmu i z komentarzy moglas wywnioskowac ze to nie film dla ciebie, wiec po co go w ogole odpalalas ? Zeby tu wejsc i specjalnie chyba zhejtowac bo innego powodu nie widze,

ocenił(a) film na 4
Mobilny

Tak. Obejrzałam film, żeby go specjalnie objechać na filmwebie. Gratuluje myślenia.
Lubie dziwny humor, dlatego po przeczytaniu opisu filmu i wysłuchaniu opinii znajomych byłam przekonana, że i mi przypadnie on do gustu... jednak się mocno zawiodłam. A ten "hejt" został napisany w przypływie emocji. Tyle.

iwonka_fw

Fajna focia.

ocenił(a) film na 8
iwonka_fw

Żart polega na tym, że Borat jest postacią graną przez komika, a większość pozostałych osób o tym nie wie i biorą go na poważnie. Amerykanie widzą kogoś takiego i kupują to bez mrugnięcia oka. Dlatego tak bardzo śmieszy np. scena, gdzie Borat pyta się sprzedawcy samochodów "jak szybko muszę jechać aby zabić grupę żydów?" i ten mu bez wahania i z powagą odpowiada, że 70-80 mil na godzinę. Tego typu wątków jest więcej, ale trzeba umieć myśleć na wyższym poziomie abstrakcji, żeby to docenić.

ocenił(a) film na 4
celebes

Bardzo możliwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones