PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 9

sznur pereł mądrości u nieśmiertelnego borata na szybko podpatrzonych, by dystans do spraw tego świata rósł w siłę, a ludziom się żyło ogólnie spokojniej:

ocenił(a) film na 9
Westernik

"czy uważacie, że kobiety powinny chodzić do szkoły i pobierać nauki?" -borat na spotkaniu feministek

ocenił(a) film na 9
Westernik

"jeśli wjadę tym samochodem w grupę cyganów, czy samochód ulegnie jakimś uszkodzeniom? -borat w czasie kursu na prawo jazdy (odpowiedź sprzedawcy: jeśli uderzą w przednią szybę to szyba może ulec stłuczeniu)

ocenił(a) film na 9
Westernik

"a jak szybko powinienem jechać, aby na pewno ich zabić?" -borat kontynuujący powyższą rozmowę

ocenił(a) film na 9
Westernik

"czy mógłbym dostać mikrofon, żeby ludzie mnie słyszeli?" -borat w czasie programu na żywo

ocenił(a) film na 9
Westernik

"niech wasz prezydent wypije krew każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w iraku, a kraj ten niechaj zostanie zniszczony, aby przez następnych tysiąc lat na ich pustyni nie przeżyła nawet jedna jaszczurka" -borat przemawia do tłumów na rodeo i zbiera owacje

ocenił(a) film na 9
Westernik

"kim jest ta kobieta, którą zmniejszyłaś, cyganko?" -borat wskazując na lalkę kobiety handlującej lalkami na wyprzedaży

ocenił(a) film na 9
Westernik

"ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?" -borat do mc donalda trumpa w trakcie omawiania wyników najbliższych wyborów prezydenckich w us i a zarejestrowany ukrytą kamerą michaela moore'a i mikrofonami grupy drew associates

ocenił(a) film na 9
Westernik

(dobra, żartowałem, to powyższe to z innego filmu jest..)

ocenił(a) film na 9
Westernik

"potrzebuję zwierzęcia do ochrony. co to za dziwna rasa psa?" -borat wskazujący żółwia w sklepie zoologicznym

ocenił(a) film na 9
Westernik

"wygląda jak kot w kapeluszu!" -borat reagujący na żółwia

ocenił(a) film na 9
Westernik

"jaka jest najlepsza broń do obrony przed żydem?" -borat do sprzedawcy w sklepie z bronią palną (odpowiedź sprzedawcy: czterdziestka piątka albo kaliber 9mm)

ocenił(a) film na 9
Westernik

"czy gospodarz czyści gościom odbyty?" -borat podczas nauki dobrych manier (odpowiedź nauczycielki: różnice kulturowe są tu nie do przejścia)

ocenił(a) film na 9
Westernik

"ale że co, chcecie mnie przenieść do mniejszego pokoju?" -borat rozpakowujący swoje rzeczy w windzie, którą bierze za swój pokój

ocenił(a) film na 9
Westernik

"cześć, nazywam się borat sagdiyev. jestem synem sagdiyevy i boltoka gwałciciela. nie jestem jedynym synem boltoka gwałciciela. moja była żona, oksana sagdyiev, też była córką boltoka gwałciciela. wyjdziesz za mnie?" -borat podbijający do pameli anderson

ocenił(a) film na 9
Westernik

"kiedy kupiłem swoją żonę, to na początku dobrze gotowała, dobrze pracowała przy pługu, i jej pochwa ogólnie dobrze pracowała. ale po trzech latach, kiedy skończyła 15, osłabła, jej głos stał się gruby, wyrosły jej jakieś włosy na piersiach, a jej pochwa obwisła jak rękaw szaty czarodzieja. jaką mam pewność, że to samo nie stanie się z waszym autem?" -borat kupujący auto w salonie samochodowym

ocenił(a) film na 9
Westernik

"what's up with it, vanilla face?" -borat jako bad ass m#*%$#@r, bang bang, skeet skeet, nigga and his homie, azamat, just a couple of pimps, no hos!

ocenił(a) film na 9
Westernik

"dolej pan za 17 centów!" -borat kupujący paliwo na stacji benzynowej

ocenił(a) film na 9
Westernik

to wszystko, dziekuji, jak szie masz, high five, wawaweewa and merry xmas!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones