PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

zero

ocenił(a) film na 1

Pierwszy film który chciałbym ocenić na zero. Strata czasu, humor na poziomie przeciętnych 14 latków. Nazwijcie to różnicami kulturowymi, ja nazwę to idiotyzmem. Nie wiem po co się za to zabrałem.

użytkownik usunięty
pablo12000

"Odyseja kosmiczna" lub "Gladiator" to są dopiero arcydzieła. Zmuszają do zastanowienia się nad tajemnicą wszechświata.

ocenił(a) film na 1

jak można porównać Gladriatora do Odysei Kosmicznej? Odyseja Kosmiczna jest prawdziwym arcydziełem, Gladiator to komercyjny film dla mas, być może udany.

I co te 2 filmy mają wspólnego z Boratem?

użytkownik usunięty
pablo12000

S. B. Cohen korzysta z przewrotnej satyry i robi to bardzo dosadnie. "Borat" ośmieszył amerykańską klasę średnią i cały amerykański mit. Ośmieszył poprawność, którą UE i Bruksela wcielają tu w życie z jeszcze większą powagą niż Amerykanie.

Co mają wspólnego oba filmy? To nie ja oceniłem je aż tak wysoko, lecz forumowicze, wśród których panuje nadęte podejście do kina. "Borat" z tego nadęcia się po prostu nabija i robi to najskuteczniej od czasów "Nagiej broni". Pozdrówka.

ocenił(a) film na 10
pablo12000

Tajemniczy wielbiciel to jest komedia wypas

pablo12000

Film dostał Oscara za najlepszy scenariusz. Jeżeli twierdzisz, że jest na poziomie 14 latka to znaczy, że w ogóle go nie zrozumialeś.

pablo12000

mniej niż zero

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones