PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629125}
7,0 84 667
ocen
7,0 10 1 84667
8,0 44
oceny krytyków
Boyhood
powrót do forum filmu Boyhood

XXI wiek :)

ocenił(a) film na 2

Szczerze powiedziawszy bardzo się zawiodłam. Film zapowiadał się naprawdę ciekawy, tym bardziej, że był nagrywany przez 11 lat. Jest to jedyny ciekawy element filmu 11 lat - ci sami aktorzy. Na tym się zaczyna i na tym się kończy. Fabuła kompletnie o niczym...ktoś mógłby się nie zgodzić bo patologia i wszech obecny smutek...no ale takie jest życie :) nikt nie powiedział nam, że będzie łatwo, więc i tutaj uważam, że to było kompletnie o niczym! Miałam też chwilę zastanowienia pod tytułem "a co jeśli właśnie chodzi tylko o to aby się zastanowić nad naszym istnieniem, przyszłością i zacząć myśleć o tym co jest ważne i co tak naprawdę się dla nas liczy, bo przecież nie będziemy wiecznie młodzi, ani piękni, ani tym bardziej bogaci, jeżeli nie ukierunkujemy swojego życia" (coś w tym stylu). Jednak film tak bardzo mnie znudził, że nawet nie chciało mi się myśleć. Polecam "Anioły i demony" bądź coś bardziej przyziemnego "Prawo zemsty" naprawdę bardzo dobre filmy, godne polecenia. No ale kto co lubi :) Do wyboru do koloru :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones