PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459973}

Bracia

Brothers
7,5 136 806
ocen
7,5 10 1 136806
6,2 12
ocen krytyków
Bracia
powrót do forum filmu Bracia

Plagiat.

ocenił(a) film na 7

Angielska adaptacja duńskiego filmu. Zero nowych wątków; poza imionami bohaterów wszystko
żywcem wyjęte ze starszej wersji, która moim zdaniem i tak była o niebo lepsza.

ocenił(a) film na 7
kitty113

Również uważam, że duńska wersja była lepsza. Wszyscy aktorzy w tamtej wersji podobali mi się bardziej. Nie rozumiem czemu amerykanie nie mogą zrobić czegoś swojego tylko z wszystkiego robią reamake.

gabi_2

bo amerykańska widownia jest mało wymagająca, to po co się wysilać?

ArEZ

Jak to nie robią nic swojego? To największy rynek filmowy na świecie, większość tego co ogląda cały świat pochodzi z USA - zresztą sami zerknijcie na swoje listy i na filmy, którym dajecie dziesiątki. Jeszcze przy tym tłumaczcie, że amerykańska widownia jest mało wymagająca. Rozumiem, że film mógł się nie podobać - mnie pierwowzór zawsze bardziej porywa, ale te zarzuty nie trzymają się kupy.

ocenił(a) film na 7
DeWitt

Może faktycznie zbyt uogólniłam, ale remaków robią naprawdę dużo.

kitty113

Duńska wersja lepsza. Zdecydowanie. Tutaj wszystko jest bardziej sztuczne i wyfotoszopowane. W duńskim filmie bohaterowie wydawali mi się prawdziwi i szczerzy. A już zupełnie nie podchodzi mi Portman - nie przepadam specjalnie za jej stylem gry. Jako zrozpaczona żona była mało wiarygodna, jakoś niespecjalnie widać było po niej żal po śmierci męża... Dla mnie ona zawsze jest drętwa, ale to też kwestia gustu.

Szarobure

Bo od początku nie wierzyła w śmierć męża, dlatego też nie do samego końca nie przeczytała listu

Ballin

Moze i tak, niemniej po jego powrocie pozostała drętwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones