PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337334}
5,4 5 561
ocen
5,4 10 1 5561
Bratz
powrót do forum filmu Bratz

Gdy oglądałam ten film miałam pewność, że był nakręcony co najwyżej w roku 2002 [ciuchy] poza tym to kolejny shit w stylu disneya- jest grupka coool dziewczynek i jedna wredna, głupia i bogata - w tym przypadku Meredith, która nie wiadomo po kiego grzyba musi kierować całą szkołą, ale słodkie dziewczynki próbują jej się przeciwstawić i oczywiście happy end. Moja ocena; naciągane 4/10

ocenił(a) film na 1
fraggle_rock

to i tak sporo, ja daje 1/10, a zdarza mi sie to rzadko. odnosnie ubioru to slow szkoda; szmaty jak z bazaru, ale cala szkola podziwia i zazdrosci dziewczynkom Nie wiem, jak mozna narecic tak denny film

ocenił(a) film na 6
s0what

jakbyście nie wiedzieli film został nakręcony z bajki Bratz to co w tym dziwnego ze jest podobny do Disney'a skoro jest dla dzieci ? A aktorki miały być podobne do tych lalek z Bratz ;) czytajcie najpierw opis filmu później komentujcie.

ocenił(a) film na 1
koteczk202

widzialam dużo filmów disneja, ale ten jest z nich najgorszy. film został 'nakęcony z bajki'? znam pełno takich filmów i nie są one tak słabe

ocenił(a) film na 6
s0what

mi się tam podobał :] widocznie nie znacie bajki "bratz" a ja znam tylko ten jeden nakręcony z bajki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones