PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337334}
5,4 5 561
ocen
5,4 10 1 5561
Bratz
powrót do forum filmu Bratz

Muszę przyznac że lubię czasem obejrzec takie lekkie komedyjki dla nastolatek, przyznaje zdarza mi się. Ale ten film to naprawde pomyłka, straszny! Pozatym nie mogli chyba brzydszych aktorek wziąsć do głównych ról, film kręconony w 2008 roku a ja miałam wrażenie że oglądam modę tych panienek z lat 90 i to wczesnych, może to zamierone ale mnie jakoś nie przekonało. Pozatym Yasmine?:-\ matko większego świniaka wziąść nie mogli, kompletnie źle dobrana obsada, co skresla filom juz na początku!

Szmminka

Też tak uważam. Film był żałosny i beznadziejny, a ich makijaż i ciuchy - porażka! To było coś w stylu disneyowskich 'Dziewczyn Cheeteh', tylko ciuchy były gorsze

ocenił(a) film na 6
Szmminka

Źle dobrane obsada? No co wy, według mnie akurat dziewczyny były ładne i dobrze grały swoje role. Jednak to trzeba przyznać, film nie należy do najlepszych, ale też nie do tych na serio najgorszych :p

Szmminka

Film przerażająco nudny i w ogóle nie da się go oglądać.. Wszystko jest w nim do niczego

Szmminka

zgodze sie to totalna beznadzieja film nudny jak nie wiem na początku to wogule jakiś kanał puźniej sie zdaje że się rozkręci ale nie niestety amerykańska pierdołe się rozkręca jedna zła przeciwko dobrym.
poprostu porażka ja mam nadzieje że już wiecej takich filmów nie bedą nagrywać

ocenił(a) film na 2
Szmminka

ze wszystkim sie z tobą zgodzę, ale nie z tym, ze aktoreczki brzydkie, bo co tu dużo ukrywać, do brzydoty to im daleko. Ale film i tak masakra. w ogole te dialogi... ufff

ocenił(a) film na 1
Szmminka

Zgadzam się; masakra. W życiu się tak nie umęczyłam psychicznie, jak na tym "filmie". Tylko pogłębił posylwestrowego kaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones