PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34869}

Brutalna gra

I, the Jury
5,6 67
ocen
5,6 10 1 67
Brutalna gra
powrót do forum filmu Brutalna gra

pomimo wielu..

ocenił(a) film na 7

rzeczywiście brutalnych i gwałtownych scen, film tem uważam za udany a Armand pasuje świetnie do roli twardego Hammera który wytacza wojnę największym przestępcom. porządek robi stanowczo i imponuje konsekwencją, na przemoc odpowiada przemocą. Bezwzględność i determinacj - to słowa doskonale oddające to co robi Hammer w tym filmie. Film wcale się nie zestarzał i tylko żal że przystojny A.Assante nie kontynuował tego filmu. Dobre kino sensacyjne dla swidzów zukających twardych facetów nie wiedzących co to strach.....

ocenił(a) film na 8
Przemekm

Mi się właśnie brutalność podobała. Dodała filmowi, czego brakowało w niektórych klasykach, trochę za grzecznych. Jednocześnie bohater zachował noirowski cynizm ale i jakiegoś rodzaju idealizm. Film ma zdecydowanie za niską ocenę, zarówno na fw (6.2) jak imdb (5.6). Nie znam książkowego oryginału, ale w filmie to jest właśnie jakość historii, którą lubię i chcę oglądać na ekranie.

ocenił(a) film na 7
MKWJTC

Mnie też się film podobał i dla mnie ta ocena to rzeczywiście trochę śmieszna

Olaf_Ludwig

Emitowany jest na Kanale TNT mógł by ktoś nagrać albo jest w sieci z lektorem ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones