PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 708
ocen
6,4 10 1 6708
1,0 2
oceny krytyków
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

Ogólnie zabawne że wychodzi film popularnej w polskim internecie osoby i nagle jak grzyby po deszczu pojawia sie multum kont sypiących 10/10 albo 1/10 xD

Już odstawiając na bok postać Buddy i to co kto o nim sądzi jak i sam film to panowie, konto założone chwile temu z jedną oceną konkretnie tylko tego filmu jest tak oczywistym wałem że aż smutno sie robi.

Jeśli to konta kupione kolejno do hejtowania albo podbijania oceny żeby była wysoka to ten kto za nie odpowiada prezentuje niższy poziom niż Czaja po premierze Kac Wawy - tam przynajmniej obie strony próbowały uwiarygodnić swoje fejki jakąś inną altywnością.

I kończąc, filmweb to syf bo nie robi z tym nic. Przecie na jakimkolwiek sensownym portalu już by poleciało troche banów no ale tutaj moderacja albo ma wywalone jaja albo nie istnieje albo redakcja sama bierze w łape od nw producentów i przyzwala na coś takiego. Bo jak inaczej wytłumaczyć natychmiastowe kasowanie tematów i komentarzy przy kontrowersyjnych tematach społecznych i brak jakiejkolwiek reakcji na boty psujące podstawowe założenia strony XD I nie mówie tylko o tym konkretnym filmie (chodź tutaj jest to aż nazbyt dobrze widoczne) bo podobne szambo odwala sie na mniejszą lub większą skalę przy każdym filmie polskiej produkcji.
Kac Wawa, Wyjazd Integracyjny, Historia Roja, filmy Patryka Vegi no można tak wymieniać.

ocenił(a) film na 1
WTTW_FILM

Dzięki za przypomnienie że to była Kac Wawa właśnie miałem o tym temat zakładać na forum. Ja dałem 1/10 do czasu aż średnia się ustabilizuje na faktycznie jakimś (bo zaczynało z 8/10 xD?) sensownym poziomie typu 6/10 i potem zdejmę tę ocenę. xd

wsad19

Ale ogólnie sporo filmów ma ten problem. Nawet te nieźle przyjęte przez publikę i tak majà zalew takiego syfu.

WTTW_FILM

Przecież to jest klasyczny motyw polskich dystrybutorów filmowych. Skoro Filmweb przez tyle lat nie opracował jakiegoś zabezpieczenia przed takim procederem, to podejrzewam że sami czerpią z tego jakieś korzyści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones