PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 704
oceny
6,4 10 1 6704
1,0 2
oceny krytyków
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

Wiem, że niektóre komentarze tu dające 10 dla dokumentu, to pewnie część szeptanej kampanii marketingowej. Czy jest tu ktoś, kto zna temat i może mi opisać w skrócie, czym zasłynął ten youtuber? Co takiego zrobił, rozumiem, że rozrzutność kasy, która zarobiła 10x więcej, ale czy jest tu coś poza tym? Dość młody człowiek i to wszystko brzmi bardzo megalomańsko, więc czy ktoś może napisać o co chodzi?

ocenił(a) film na 10
BHRnow

To wiesz o rozrzutności kasy a nie wiesz ile pomagał w domach dziecka, swoim widzom, zwykłym ludziom z ulicy? Doinformuj się a później gadaj bzdury. Pytasz kim jest i z czego zasłynął a jakimś cudem wszedłeś w opis jego filmu i poświęciłeś czas na komentarz

krystek220

Wybacz nie miałem zamiaru nikogo obrażać. Chodzilo o to rozdawanie samochodow, a nie o jakąś ocene jego osoby. Czyli jest jak Jerzy Owsiak, ktory medialnie pomaga ludziom, a dzieki temu rozdaawaniu monetyzuje kanal i przez te dzialania pomaga jeszcze bardziej roznym ośrodkom? Z tego zasłynął?

krystek220

Na filmwebie od 22 marca 2024

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones