PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Film naprawdę godny polecenia, wspaniałe sceny walki, zarówno 3 i 2 część przypadły mi do gustu, ze wskazaniem na trójeczkę. Jedynka.. najsłabsza ze wszystkich, ale również trzymała poziom. Nie będę pisał nic więcej, nie chcę psuć przyjemności oglądania tak dobrego filmu jak Niepokonany 3. Mam też pytanie, znacie inne filmy o podobnej tematyce? Nie wliczając Never Back Down (obejrzałem obydwie części).

kdzr

Moźe "Warrior" z 2011 roku byłby OK? Polecam.

ocenił(a) film na 7
jva

Na pewno obejrzę, dzięki ! Oczywiście nadal czekam na jakieś tytuły.

ocenił(a) film na 10
kdzr

jeżeli chodzi o tematyke wiezienną polecam Ci Skazany Na Piekło z Van Dammem, albo Osadzony z Stallone :)
A jeżeli chodzi o tego typu bijatyk to blood and bone z Michaelem Jai Whitem i film Fighting :)
Pozdrawiam Serdecznie :)

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Dzięki bardzo. :)

ocenił(a) film na 10
kdzr

w sumie jedynki (Champion) nie oglądałem, ale podobno skupia się tylko na boksie i jest najgorsza ze wszystkich części, to prawda?

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Jak dla mnie jest ewidentnie najgorsza, skupia się tylko na boksie, a same walki są mało efektowne. W dwójce wygląda to dużo lepiej, o trójce nie wspominając, polecam obie części ! :)

ocenił(a) film na 10
kdzr

jeżeli chodzi o t filmy co wymieniłem, Undisputed III uważam za najlepszy, ale jak obejrzysz te co wymieniłem, zawiedziony nie będziesz :)
Pozdrawiam , życzę miłęgo oglądania ;)

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

No jak dla mnie "Niepokonany III" to jeden z lepszych filmów o tej tematyce. Oglądałem go równie zaciekawiony co "Rocky'ego", czy "Kickboxera" oraz "Krwawy Sport" i pierwszą część "Po Prostu Walcz", która jednak moim zdaniem ze wszystkich wymienionych jest najbardziej przesłodzona i to troszkę irytuje. :)

ocenił(a) film na 10
kdzr

oglądałęm wszystkie przez Ciebie wymienione filmy - Po Prostu Walcz mnie się bardzo podobał, a Tobie dlaczego nie? ;)

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Podobał, jak najbardziej, tylko na tle takich klasyków jak Rocky jest jednak gorszy.. :) Ale to może dlatego, że Rocky'ego oglądałem jako baardzo młody człowiek i inspiracja sportami walki (taka chwilowa) wtedy się we mnie obudziła. :)

kdzr

"Kickboxera" , "Krwawy sport" i seria "Rocky'ego" są zajebi*ta

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

te ostatnie części każdej serii zawsze wypadają najgorzej - wyjątkiem jest Rocky 6 :)

AdamBayern01

Kickboxer 1 i Krwawy sport 1 są super a reszta to gnioty

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

zgadzam się, wyjątkiem może być z tych serii tylko Kickboxer 2 ;) tak to reszta to beznadzieja ;P

kdzr

jak ci się spodobały te filmy wyżej wymienione to myślę że również ci się spodoba "Równowaga sił" z Billy'm Blanks'em (http://www.filmweb.pl/film/R%C3%B3wnowaga+si%C5%82-1996-95827)

AdamBayern01

moim zdaniem jest dobra

AdamBayern01

Osadzony to bardzo dobry film Adam ale słabe są tam są tam walki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones