PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Oglądając film nastawiałem się raczej na zwykłe Mordobicie jednak podczas oglądania zacząłem rozmyślać kim jestem i do czego dążę Boyka wywarł na mnie duże wrażenie jak zresztą na Turbo też. Słowa Improwizacja Adaptacja Wytrwałość to coś nie samowitego dla mnie. Przypomina mi to trochę scenę z Rockiego 6 gdy rozmawiał z synem, chodziło dokładnie o to samo co Boyka miał na myśli ''Najważniejsze to przetrwać'' z Bogiem i wiarą w sercu możliwe jest wszystko. Turbo narzekający gadający że nie jest tu gdzie powinien być, zwala winę na innych według Rockiego to tchórzostwo. Boyka akceptuje sytuację nie narzeka i podejmuję działanie a warunki do treningu czy też w ogóle do czegokolwiek są do niczego, jednak ten jak już wcześniej wspomniałem z Bogiem i Wiarą idzie do przodu głodzony nadal idzie; tak się wygrywa (Rocky 6). Najbardziej łezka mi się zakręciła podczas ostatnich dwóch scen ''To jest moja wolność'' Boyka uznał że osiągnął pokazał że jest najlepszym wojownikiem na świecie, spełnił swoje najskrytsze pragnienie, dowiódł że jest coś wart i mógł spokojnie odejść. Jednak ku jego zdziwieniu Gaga i Turbo go ratuje dostaję dużo pieniędzy, odkupienie i może od nowa startować zabawne, postać cały film się nawet nie uśmiechneła a pod koniec filmu cieszy się jak oszalały nic dziwnego wolność, pieniądze, i świadomość bycia najlepszym wojownikiem świata facet z chorym kolanem startujący z więziennej toalety mający tylko marzenie. Piszcie co myślicie o mojej interpretacji filmu możecie stwierdzić że zapaliłem skęta gdy go oglądałem liczą się tylko szczere odpowiedzi ;)

ocenił(a) film na 10
pawelc11

Po prostu chodzi o to że film pokazuję że człowiek jest 100% odpowiedzialny za Sb i za swoje życie

ocenił(a) film na 8
pawelc11

Popieram!

ocenił(a) film na 9
pawelc11

Popieram w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones