PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Pełno komentarzy gdzie poniewierają sie komentarze gdzie ludzie cały czas mówią negatywnie o 2 i 3 części tego filmu, ale tak na prawdę, jesli się bliżej przyjrzeć, te filmy mają równie bogaty przekaz jak produkcje oceniane na filmwebie powyżej 8.
Jeśli mi nie wierzycie, obejrzyjcie sobie 3 część jeszcze raz, i jeśli nic do was nie dotrze to znaczy że powinniście poszerzyć swój gust filmowy :)

ocenił(a) film na 9
Hidekiryu

Ten film niszczy system :), i pomimo swojej prymitywnej natury, ma głębię która jest niesamowita, szczególnie w takim filmie :)

Hidekiryu

Zgadzam sie w 100% !!! Dla mnie zarowno 2 jak i 3 czesc, to 10/10. Obie są genialne pod kazdym wzgledem !!! A wiec zawieraja piekny przekaz, sa momentami rowniez wzruszajace - zwlaszcza w 3 czesci, gdy Turbo ratuje Boyke - cudowna scena. Warto wspomniec - zwlaszcza dla tych, co nie zrozumieli - ze to nie jest tylko pusty film o mordobiciu !!! Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Hidekiryu

ja zauważyłem takie przesłanie
nawet najgorszy facet jest zdolny do dobrych rzeczy-Boyka ratuje Turbo
Walka to coś więcej niż bicie-to rywalizacja

Hidekiryu

Coz, zawsze znajda sie tzw. maruderzy, co nie potrafia docenic genialnosci danej produkcji. Ja, juz dawno przestalem sie takimi ludzmi przejmowac. Wazne, ze jest bardzo wiele osob, ktorzy uwazaja podobnie jak my. I TO JEST NAJWAZNIEJSZE ;)

ocenił(a) film na 9
Shurtugal_Eragon

dobrze że są ludzie którzy widzą więcej ,jak my żołnierzu

ocenił(a) film na 9
Shurtugal_Eragon

wiemy więcej ,słyszymy i widzimy więcej niż inni . jesteśmy oddani sprawie ,kto stanie nam na drodze stanie przed wyborem -staje się jednym z nas albo odchodzi do krainy pana . i nie przestaniemy ,dopóki wszyscy nie poznają się na przesłaniach takich filmów .opanujemy każdy zakątek ,zasilimy nasze szeregi stworzymy armię ludzi gotowych zginąć za tą sprawę .

Trochę przegiąłem z tą przemową :D

dawid10809

Zgadzam sie w 100% !!!
Swietna przemowa, mocne i prawdziwe slowa ;) Nadawalbys sie na przywodce ;) Jak widze, jak jakis filmwebowicz daje temu arcydzielu ocene od 1 do 6, to normalnie az krew mnie zalewa. Taka ocena wszystko o nich mowi...zalosne... Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
Shurtugal_Eragon

mnie też krew zalewa -ludzie oceniają to po okładce .to że były setki takich filmów to nie znaczy że ten jest taki sam .główny bohater to ktoś więcej niż tylko facet naparzający się dla kasy -on robi to żeby coś udowodnić

dawid10809

Swiete slowa, przyjacielu. Ale zawsze znajda sie maruderzy, ktorzy tylko patrza do czego by sie tu przeczepic... Zreszta mam takich ludzi gleboko w d...ie. Wazne jest to, ze jest mnostwo osob, ktorzy uwazaja tak jak My ;) I to sie liczy, olac trole na filmwebie !!!! ;)

ocenił(a) film na 9
Shurtugal_Eragon

a ja nie oleję trolli -zbiorę braci którzy wierzą w to co my , zdobęde dla nich uzbrojenie i wskażę im drogę którą mają wybrać za cel,stworzymy nową cywilizację wolną od zła .

dawid10809

Przydalo by sie zrobic w koncu porzadek z holota tego swiata, ktora stanowi 99% ludnosci naszej planety, a zeledwie 1 %, to ludzie, ktorzy: maja honor, dotrzymuja danego slowa, zawsze postepuja wlasciwie, sa wrazliwi na krzywde i niesprawiedliwosc. Byc kims takim w dzisiejszym swiecie - czyli swiecie pozbawionym zasad moralnych i etycznych, gdzie dookola widzimy upadek czlowieczenstwa, kazdy robi, co sie mu podoba, a zwlaszcza nasi pos...ani politycy, ktorzy nic nie mysla o przyszlosci kraju, o tym zeby zrobic cos dobrego, co bedzie sluzylo wszystkim - dlugo by o tym pisac... - to byc takim Rambo. Kazdy, kto ma rozum przyzna mi racje... Najpierw przydaloby sie zabrac za te wlasnie holote ( politycy ), bo poki oni nie wymra, to nic sie nie zmieni w naszym posranym kraju...;)

ocenił(a) film na 9
Shurtugal_Eragon

gdybyśmy mieli przed sobą 10 ludzi po wojsku to byśmy wszystko zmienili -też masz dobre przemowy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dawid10809

jestem z Toba, jak by cos... ;) Bo tez mam dosyc niesprawiedliwosci spolecznej ...

ocenił(a) film na 9
Shurtugal_Eragon

ja mam zamiar stworzyć taką armię od czasu gdy chcą dać tu islamistów ze swoimi prawami którzy polewają kobiety kwasem gdy te im się sprzeciwią

ocenił(a) film na 10
dawid10809

Wez przestan czlowieku! Z tymi przemowami do cyrku bys sie tylko nadal!

dawid10809

W gimnazjum też kolegom takie rzeczy opowiadasz, czy tylko tutaj taki jesteś zawzięty?

ocenił(a) film na 9
G00N3R

2 rzeczy :jestem w technikum ,druga taka że jestem zawzięty gdy tego sytuacja wymaga

dawid10809

Ta sytuacja to na przykład wmawianie ludziom, że coś jest dobre, gdy wcale tak nie jest?

ocenił(a) film na 9
G00N3R

mi się film spodobał i po prostu zależało mi żeby jak najwięcej osób miało takie zdanie , tak naprawdę wmawianie czegoś ludziom nigdy nie było i nie będzie dobre

ocenił(a) film na 10
Shurtugal_Eragon

A mnie denerwuje jak taki film porownuja z Ong bakiem przeciez to sa calkiem inne klimaty

ocenił(a) film na 9
Shurtugal_Eragon

żołnierzu,mam prośbę: weź pozgłaszaj moje wpisy te z przemowami bo mi ABW wpadnie na chatę:)

dawid10809

powaznie ? A wiesz moze, czy wystarczy tylko zgosic bez pisania czemu, zeby zablokowali dany wpis ?

ocenił(a) film na 9
Shurtugal_Eragon

jak mi ABW wjedzie na chate to nici z rewolucji :D

dawid10809

Ok, juz sie robi... ;)

ocenił(a) film na 8
Hidekiryu

Prawda, film jest świetny, chociaż nie mam możliwości porównania z poprzednimi częściami, bo ich nie widziałam. Filmów z samym mordobiciem nie lubię, ale... dużo dobrego mordobicia i głęboka myśl, którą film przekazuje to już coś, co zawsze mnie porusza ( ;P ), budzi mnóstwo ciepła i pozytywnie naładowuje. A tu przekaz niby prosty, ale potężny :) - i fabuła przestaje mieć znaczenie.

ocenił(a) film na 7
Hidekiryu

Po prawdzie spodziewałem się gniota dla opasłych amerykańców, ale film miło zaskoczył. Oprócz typowego zabijaka-zabijaka były w tym filmie wątki godne polecenia. Przyzwoity film (raczej męskie kino).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones