PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

Styl walki

ocenił(a) film na 8

Jak nazywa się styl walki wykorzystany w filmie?

ocenił(a) film na 10
anderbochen

Kilka sztuk walki jest mieszanych, więc trudno stwierdzić :)

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Holywood

ocenił(a) film na 8
Lestero

Są to mieszane sztuki walki ,niestety w rzeczywistości jest to mało realne żeby tak walczy , co nie oznacza że tak się nie da walczyć .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

nie sprawdzales?

ocenił(a) film na 8
olejoo

Był kiedyś taki dokument i tam wypowiadali się wielcy mistrzowie mieszanych sztuk walki , opowiadali że wiele tego co jest pokazane na filmach nie da się wykonać podczas walki bo poprostu nie ma sensu pięknie wykonywać wspaniałe salta i obroty bo to tylko strata czasu a przeciwnik w normalniej walce nie czeka aż my ładnie wylądujemy tylko nas atakuje , jak chcesz zaszpanować to ok ale w normalnej walce nie ma miejsca na większośc tego co tam jest pokazane , oczywiście pojedyńcze akcje nie ma problemu ale w tym filmie jest ładnie pokazane jak przeciwnicy ślicznie się ustawiają do całej serii pięknych uderzeń w rzeczywistości przeciwnik nie będzie czekać aż go ładną akcją załatwisz tylko sam zaatakuje , filmy a rzeczywistość to dwie różne sprawy to co na filmach pokazują często w rzeczywistości nie da się zrobić jak np. przestrzelić line jednym strzałem z pistoletu , takich przykładów jest mnóstwo .

ocenił(a) film na 9
TheGoldi07

Niekture chwyty moga byc zbyt szybkie

ocenił(a) film na 10
anderbochen

| tego co ja widziałem to: Capoeria, Muay Thai, Boks, Teakwondo, Kick Boks. Jednym "słowem" MMA :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones