PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469780}

Champion 3: Odkupienie

Undisputed III: Redemption
7,6 44 856
ocen
7,6 10 1 44856
6,8 6
ocen krytyków
Champion 3: Odkupienie
powrót do forum filmu Champion 3: Odkupienie

nie ma co sie oszukiwac 1 i 2 to byly b-klasowe smiecie,stworzone dla bezmozgich kretynow ktorzy lubia ogladac udawane walki i bicie po mordzie.tak wiec nie ma co sie spodziewac czegos innego wlasnie po tym filmie

paszadian

paszadian gówno znasz sie na filmach ten film bedzie kozakiem tak jak i druga czesc a ty z ta swoja krytyka spier.... na drzewo i obejrzyj po raz kolejny swoj zje... topor i wara od undisputed 3!!!!

Melodic

widze ze poziom twojego dialogu melodic jest na poziomie podstawowki ,a prawda jest taka ze twoj film to syf nad syfy

antytransformer

od razu zakladasz ze to bedzie kozak ,no to gratuluje dobrego samopoczucia a wiesz moze ze nastepne czsci sa zazwyczaj gorsze nie myslales o tym czy brak=uje ci mozgu to tego pomysl czasem

antytransformer

obejrzyj najpierw zwiastun koles a nie smieci pier... ja widzialem i film bedzie na kozaku i nie wyskakuj mi tu z tekstami ze mam dialog jak z podstawowki i ze nie mam mozgu bo pojade cie jak bura suke a ty widze jestes cieciem podobnie jak paszadian tak wiec powodzenia zycze nara

Melodic

nie wie czy ty sie znasz na filach skoro ogladasz tylko takie mega gnioty typu wlasnie undisputed,a moja krytyka jest w pelni zasluzona a topor i tak jest najlepszy

paszadian

twoj topor jest taki z dupy ze szkoda slow a i taka mala rada jezeli nie lubisz jakiegos gatunku filmowego typu akcja/sztuki walki to nie krytykuj takich filmow jak undisputed

Melodic

musze krytykowac takie filmy gdyz moja krytyka moze sprawic ze takie filmy nie beda wiecej powstawac a to ze nie lubie takiego gatunku filmu nie ma tu nic do rzeczy ,bo co nie moge tego oceniac?

paszadian

mysle ze 2 czesc undisputed byla jednym z najlepszych filmow w swoim gatunku (na tej podstwie wnioskuje iz 3 bedzie rownie dobra, ten sam glowny boharet) wiec jezeli ci sie to nie podobalo to co proponujesz nie tworzyc w ogole nie tworzyc tego typu filmw?? moja one przeciez wierna rzesze swoich fanow i takie takie filmy sa robione dla takich ludzi jak oni wiec jezeli ci sie nie podoba to nie ogladaj!!!!!!!!

Melodic

melodic kim ty w ogole jestes twoj profil to widmo,a twoje wypowiedzi to rynsztok.Za kogo ty sie uwazasz za jakiegos szpeca w dziedzinie filmow akcji ? Ogladnales kilka filmow z z tym idiota scottem adkinesm i juz nie wiadomo jaki z ciebie krytyk filmowy sie znalazl.wez idz juz spac bo niedlugo wieczorynka dla dzieci a cos mi sie zdaje ze masz chyba z 10lat.

niewymiarowicz

dziesiec lat to ma chyba twoja stara a scott adkins to wirtuoz w swoim fachu kazda rola ktora zagral zagral dobrze wiec podejrzewam ze tu rowniez bedzie podobnie. do specow nie naleze ale zawsze bronie tego co uwzam za dobre

Melodic

Scott Adkins jest zajebiście zbudowany to tak na marginesie a koleś ma czarne pasy w Wushu, Tae Kwon Do, Kickboxing, Judo i Jujutsu. Jest młody i bardzo szybki. Ma swoją własna szkołę walk więc jak ktoś pisze, że nie umie on walczyć to mu zazdrości albo nie zna się na rzeczy. Po tym co ten aktor pokazał w Championie 2 przypuszczamn że to będzie nowa gwiazda kina akcji, jego sprawność fizyczna robi wrażenie tak jak i Van Dammo czy Lundgren zaczynali od roli złego Rosjanina tak on w tym filmie ma podobną role do swoich poprzedników.

anna_m_biala

to jak jest zbudowany nie ma zadnego znaczenia trzeba go oceniac jako aktora a nie jakko kulturyste.aktor z niego zaden ,nie umie po prostu grac jest slabym aktorzyna ktory tylko po pysku umie walic

Melodic

wrzuty w stylu twoja stara sa na poziomie 10-letniego dziecka a wiec jednak moje przypuszczenia okazaly sie prawidlowe.skoro ten kutas scott jakis tam jest wirtuozem napisz mi dlaczego nim jest co sprawilo ze tak go nazwales a nie piepszysz puste slowa nie poparte niczym.

niewymiarowicz

wystarczy obejrzec filmy w ktorych zagral i nic wiecej nie trzeba mowic. jest zajebistym fighterem i ma zajebiste umijetnosci a ty koles nie wiem czemu zes sie tak wogole do mnie przyjebal jezeli zaczelem ten temat wogole z innym kolesiem ale z drugie strony mam wyjebane na ciebie ty zaczales a ja to skoncze

Melodic

melodic co ty w ogole piszesz przeciez ty sie na filmach nie znasz. nie uzywasz zadnych argumentow tylko ciagle piszesz jakies bzdury, scott nie zagral w tym filmie bo on grac nie umie on tam statystowal tylko byl pospolitym pionkiem . "uwazam z dobre" przeciez ty gustu nie masz jak mozesz tak mowic zastanow sie

paszadian

paszadian wez tu nie wyjezdzaj z takstami ze nie mam gustu bo jezeli tobie sie podobaja filmy typu topor to raczej ty nie masz gustu a jesli chodzi scotta to nie mow ze jest pionkiem bo jezeli chodzi o jego popisowe umiejetnosci zwiazene z walka to nikt mu nie podskoczy aha i zmien ksywe bo ta jest naprawde z dupy nara

paszadian

Dwójka była niezła ze względu na walkę, i jak ktos lubi sztuki walki i chce sobie obejrzec film wlasnie dla widowiskowych pojedynków a nie dla fabuły to nie można go nazywać głupim. Ten komentarz był żałosny

ocenił(a) film na 8
Cald_Dashew

Moim zdaniem Scott jest w tej chwili łącznie z Michaelem Jay Whitem,najlepszym fighterem na srebrnym ekranie,co prawda jego inne role są słabiutkie nie można tego nazwać rolą nawet bo gra tylko przez kilka sekund w jakimś filmie,albo go zabijają:)
Ale Undisputed to film który pokazuje że facet naprawdę jest niesamowicie wysportowany i walczyć potrafi i to właśnie ten film otworzy mu drzwi do dalszej kariery,to jego debiut.Liczę na to osobiście ponieważ wszyscy inni aktorzy już się skończyli(Seagal,Van Damme i to oni grają teraz w syfach jak to kolega nazwał)
Filmy o tematyce walki muszą powstawać bo mają swoich fanów tak jak wszystko inne i ktoś musi zastąpić tych dawnych aktorów.Nadchodzi nowe pokolenie i za 20 lat też już będzie mało o Scocie słychać,bo będzie inny następny super zabijaka który spodoba się fanom.Nowa gwiazda kina walki.Tak było i tak będzie zawsze.
Póki co Scott wymiata(ale pewnie znajdzie się taki co napisze że Chuck Norris jest najlepszy...)i trzymam za niego kciuki,bo on jest stworzony do filmów akcji,i na dzień dzisiejszy nie widzę nikogo lepszego.
Top 4 kina kopanego
1.Scott Adkins
2.Michael Jay White
3.Lateef Crowder
4.Tony Jaa

ocenił(a) film na 9
paszadian

hehe a co ty wiesz o walkach cytat:stworzone dla bezmozgich kretynow ktorzy lubia ogladac udawane walki i bicie po mordzie. Zrobił bys cos takiego jak oni na filmie w rzeczywistosci, podołał bys?
http://www.youtube.com/watch?v=q9sC3Efj_7A

ocenił(a) film na 9
Ryuji86

paszadian syf to ty masz ale pod swoją pała... fani poprzednich 2 części czekaja na ten film.. ty jak nie chcesz to nie musisz ogladac i nie szarp ludziom nerwów

qlimaxhardstyle

Mam wielką prośbę do paszadiana i jemu podobnych, aby w sytuacji gdy nie podoba im się dany gatunek filmowy, czy też konkretne filmy nie degradować ich do poziomu, tu cytat:"b-klasowe śmiecie..." dla bezmózgich! Filmy te mają swoich fanów (w tym mnie), którzy podziwiają nie gre aktorska (może w pewnym stopniu), ale głównie samą akcję, kombinacje walk itp. Ja sam uczęszczam na treningi sztuk walki i tym bardziej imponują mi takie filmy, interesując się tą tematyką. Wiadomo, że krytyka filmu jest jak najbardziej wskazana, ale komentarze np. paszadiana, będące ostrą krytyką są moim zdaniem infantylne. Odczuwam to w ten sposób, że rzekoma osoba po obejrzeniu filmu, będąc silnie zdegustowaną, postanawia wejść na filmweb i nie tylko "zjechać" dany film ale i również jego fanów tak po prostu dla zasady.
To dzięki temu że ludzie mają odmienne charaktery i w tym upodobania, powstało tyle gatunków filmowych. Dlatego też, głupią metodą jest obrażanie ludzi w tak beznadziejny sposób, bez zastanowienia, jak to pokazały niektóre tu osoby! Nie życzę sobie podobnych komentarzy tak ujmujących godności ludzkiej, bądźmy kulturalni!!! Pozdrawiam

paszadian

Lecz się paszadian lecz się... Jak taki cwany z Ciebie patoszik to idz pooglądać sobie smerfy a żale do mamy, będzie z Ciebie dumna a w nagrode będziesz mógł porzucać kamieniami w kozy. Wnioskująć po twoich wypowiedziach można śmiało stwierdzić że troche masz niedojeb =D
Czytając twój bełkot zachciało mi się rzygać tak bardzo że zmuszony zostałem założyć konto i wypowiedzieć się skromnie na twój temat heheheheheeh.

Co do filmu, nigdzie nie widziałem takich kombosów jak tutaj
Undisputed rządzi ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones