PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525889}
7,0 56 811
ocen
7,0 10 1 56811
Charlie St. Cloud

Charlie St. Cloud (Zac Efron) to młody człowiek zagubiony w melancholijnym świecie wspomnień. Prześladowany przez widmo rodzinnej tragedii, wypadku w którym zginął jego młodszy brat, zostaje zmuszony do porzucenia swych marzeń i planów. Jednak kiedy do miasta powraca jego dawna szkolna koleżanka Tess (Amanda Crew), w Charliem budzi sięCharlie St. Cloud (Zac Efron) to młody człowiek zagubiony w melancholijnym świecie wspomnień. Prześladowany przez widmo rodzinnej tragedii, wypadku w którym zginął jego młodszy brat, zostaje zmuszony do porzucenia swych marzeń i planów. Jednak kiedy do miasta powraca jego dawna szkolna koleżanka Tess (Amanda Crew), w Charliem budzi się uczucie, którego za wszelką cenę starał się do siebie nie dopuszczać. Czy rozdarty między obietnicą złożoną swemu bratu, a miłością do Tess będzie on zdolny do wyrwania się z pułapki własnych emocji? Oparta na światowym bestsellerze głęboka opowieść o miłości i nadziei, uświetniona występem laureatki Nagrody Akademii – Kim Basinger.

Charlie St. Cloud
Zwiastun nr 1 (polski)
Charlie St. Cloud
Zwiastun nr 2
Charlie St. Cloud
Zwiastun nr 1
Charlie (Efron) i Sam wymknęli się, by pojechać na mecz Soxów. Niestety wyprawa zakończyła się wypadkiem. Charlie został uratowany przeżywszy śmierć kliniczną, jednak jego brat zmarł. Teraz Charlie pracuje jako grabarz na cmentarzu, gdzie pochowano brata. Dzięki temu może rozmawiać z jego duchem, grać w baseball i opiekować się młodszym duchem. 2010-09-15T18:28:57 https://fwcdn.pl/webv/33/51/23351/thumbnail.23351.4.jpg https://fwcdn.pl/video/525889/charlie_st_cloud_zwiastun.360p.mp4
Charlie St. Cloud zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$48 190 704 na świecie
$31 162 545 w USA
$17 028 159 poza USA
budżet
$44 000 000
na podstawie
Ben Sherwood (powieść)
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Universal Pictures (przedstawia) / Marc Platt Productions / Relativity Media (współudział)
tytuł oryg.
Charlie St. Cloud
inne tytuły
The Death and Life of Charlie St. Cloud (tytuł roboczy) Wielka Brytania
The Death and Life of Charlie St. Cloud (tytuł roboczy) USA
Charlie St. Cloud Kanada
The Death and Life of Charlie St. Cloud Irlandia
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.