PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705328}

Chip i Dale: Brygada RR

Chip 'n' Dale Rescue Rangers
6,4 3 758
ocen
6,4 10 1 3758
6,2 5
ocen krytyków
Chip i Dale: Brygada RR
powrót do forum filmu Chip i Dale: Brygada RR

Ale pewnie wcisną do ról patocelebrytow i zrobią super żenujący dubbing.
No i kto zastąpi Jacka „Rockyego” Roqueforta? Pan Bednarski zagrał brawurowo tę rolę.

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Po prostu powinni dać dobrych aktorów głosowych. A jak znanych to takich co radzą sobie w dubbingu a z takich to kojarzę tylko zebrowskiego i dwóch sthurów

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Ja nie wyobrażam sobie w ogóle oglądania tego z polskim dubbingiem, to zupełnie by wypaczyło ideę filmu, bądź co bądź, aktorskiego. Zresztą wyraźnie adresowanego do starszych widzów, raczej pamiętających Brygadę i wyłapujących te wszystkie odniesienia do popkultury

lew890

Starsi widzowie z Polski właśnie wychowali się na wersji dubbingowej, bo nie każdy miał wujka w Anglii czy Ameryce

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

Zgadza się, tyle że wtedy to był serial animowany. Zresztą pewnie po prostu wypuszczą obie wersje i każdy sobie wybierze, jak chce oglądać

ocenił(a) film na 7
lew890

Ja czekam na dubbing teraz bo jestem ciekawy jak wypadł. Liczę ze do cameo dadzą aktorów co grali te postacie po za postaciami co grał rogen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones