PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608990}

Cichy dom

Silent House
5,0 5 669
ocen
5,0 10 1 5669
Cichy dom
powrót do forum filmu Cichy dom

Nie wspominając o reszcie. naprawdę, ogarnijcie się ludzie... Chcecie rewolucji w kinie, chcecie czegoś nowego, a świeże pomysły tak dopiepszacie niską oceną ?

ocenił(a) film na 9
effendi360

Także zdziwiłem się, że ocena aż tak niska. Dla mnie, bardzo się podobał.

effendi360

jak dla mnie ocena 4 ten film do tego się umywa Nieproszeni goście (2009)

ocenił(a) film na 10
Robson8080

Znajdź mi to jeszcze w 720p to z chęcią obejrzę, bo szukam od godziny i jedyny sensowny rip od REFiNED jest martwym torrentem na każdej stronie jaką odwiedzam :/

effendi360

Na Chomik-u jest z tym że tam płacisz za transfer jest taka wersja np Nieproszeni goście - The Uninvited (2009) Lektor PL 720p.BluRay.x264.mkv 4.68Gb myślę że bez BluRay będzie mniej Gb to jest film z 2009 r więc linki na torentach dawno wygasły lub gdzie indziej na gryzoniu o tyle jest dobrze ze jak ktoś wstawi zawsze można pobrać bez problemu

ocenił(a) film na 10
Robson8080

Ja nie płace za transfer na chomik-u :] Mam 10 TB wrzucone. Wolałbym bez lektora.

effendi360

wpisz w wyszukiwarkę nazwę filmu Nieproszeni goście - The Uninvited (2009) 720p i znajdziesz bez lektora

co do transferu masz 10000 GB na gryzoniu !

ocenił(a) film na 10
Robson8080

Wyszukiwarka nie działa :/

effendi360

Google Nieproszeni goście - The Uninvited (2009) 720p gryzon i tyle

effendi360

Grupa PSiG wydała już jakiś czas tego w blu-ray w każdej jakośći czy BRRip czy blu-ray 1080p. Mają dwie ścieżki dźwiękowe co tym bardziej dla każdego się przypodoba.

ocenił(a) film na 10
alex2234

Możesz mi podać na gg linki ? 3899566

ocenił(a) film na 3
effendi360

Nie jeden fil nakręcony w ten sposób, ale ten jest beznadziejny. Film z serii "sedes na ścianie".

ocenił(a) film na 3
effendi360

Świerzy pomysł,mam rozumieć,że to taki żart,a film - jak to mawiał klasyk "nuda panie... nic się nie dzieje"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones