PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877}

Ciemna strona miasta

Bringing Out the Dead
7,1 12 450
ocen
7,1 10 1 12450
6,4 15
ocen krytyków
Ciemna strona miasta
powrót do forum filmu Ciemna strona miasta

Niekiedy w filmie pojawiają się spore przekłamania i niedociągnięcia, jednak jest to obraz wart obejrzenia. Psychodeliczny klimat dominuje.

Pseudoautochton

film jest rzeczywiście mocno zakręcony ale chyba taki ma być momentami trochę razi ale w sumie jak ktoś chce obejrzeć coś bliżej realizmu ma ER bo już nawet dr House jest miejscami mocno wydumany.

ocenił(a) film na 10
vivacious

czy ja wiem czy w przesadzonym stopniu nie powiedziałbym alkoholikiem może być każdy nawet kierowca karetki

mafiaczipsa

ale sytuacja aby chlał na umór jeżdżąc kartką po mieście jest raczej nierealna

ocenił(a) film na 10
Pseudoautochton

Nie wcale. Bo mało pijanych w sztok jeździ na co dzień po naszych drogach.

Dzidas

co ty bredzisz, pijanych kierowców pogotowia ratunkowego?

ocenił(a) film na 10
Pseudoautochton

Sam bredzisz, a co pijany nie może jeździć ambulansem? Jak pały piją na służbie, politycy, kierowcy tirów, to co kierowca ambulansu się nie zdarza? Wpisz w googlu pijany kierowca karetki i trochę poczytaj, zanim zaczniesz pluć na lewo i prawo.

Dzidas

Ja znam pogotowie z autopsji, pracowałem tam kilka lat, a ty znasz z googli - gratulacje.
Zapewniam cię, ze nikt nie pije w pogotowiu bo za to od razu wyleciałby z roboty. Za komuny owszem zdarzało się, ale komuna skończyła się ponad 20 lat temu (choć ostatni rząd lubi korzystać z metod tamtego reżimu).

ocenił(a) film na 10
Pseudoautochton

Yhy, z pewnością pracowałeś na pogotowiu. Ale nie zmienia to faktu, że to się zdarza nadal, patrz google - i nie zmienia to faktu, że jest to prawdopodobne. I daruj sobie gadki o komunie bo nudzisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones