PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529267}
6,0 4 816
ocen
6,0 10 1 4816
6,0 2
oceny krytyków
Columbus Circle
powrót do forum filmu Columbus Circle

Dlaczego do diaska hasła z komputera Selmy Blair nie zdobył ten swobodnie poruszajacy sie po jej domu Beau Brigdes, tylko musiała być cała maskarada z wprowadzaniem się tej parki i 'wywiabianiem' jej z domu przez te wszystkie uskutecznienia - by ów piękny mógł wejść z pendrivem do jej kompa na 10 sekund
Beau B. mógł to zrobić jak Selma byłaby dajmy na to w kiblu. Prostsze

lechu_majewski

UWAGA SPOJLER!!!
Abigail zabiła tego Charlesa w obronie Lilian, a Lilian została aresztowana tylko za co? Dlaczego chciała zlikwidować swoje konto w banku? Nie do końca rozumiem zakończenie filmu.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

lechu_majewski: bo hasło nie leży sobie ot tak w komputerze, musi zostać wpisane, trojan potrafił w locie skopiować to hasło ale nie potrafił go wytrzasnąć znikąd.
Tomik_4: Lilian została aresztowana za usiłowanie wyłudzenia, współudział w morderstwie no i pewnie miała coś jeszcze za uszami z przeszłości. Konto likwidowała bo ciężko się podróżuje po świecie płacąc za wszystko z konta i nie mając grosza przy duszy. Fakt, mogła wypłacić sobie $2000 bez dyskusji z kimkolwiek. Pomysł z likwidacją tym bardziej głupi, że gdyby faktycznie było na nim setki milionów to jakby to zabrała? Dostałaby jakiś czek co nie zmienia nic w trzymaniu tych pieniędzy dalej na koncie.

marcin_gardela

Wielkie dzięki! Pozdrawiam:)

marcin_gardela

a tamten mógl tamtego nauczyc to zrobic!

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

mam wrażenie ze co niektórzy nie potrafią zrozumieć co ogladają heh ale fakt faktem film zakrecony niesamowiecie ze można sie pogubić...wiec tak Abigail była bogata lekarz był jej niby przyjacielem chociaż w głebi chciał ją okraść...nie wiem czemu sam tego nie zrobił moze dla niego było wygodniej wynająć kogoś zresztą cała ta posoadłość była jego..Abigail ukrywała sie bo miała złę życie ojciec z tego wynika ze znecał sie nad nimi miała jakieś pięniądze i to duże mozę jakiś jej fundusz od ojca nie wiem..wiec on wynajął tą pare by najpierw zabili sasiadke niestety wyszło ze to morderstwo a nie nieszczęsliwy wypadek..cała ta gra była zwykłą mistyfikacją zeby sie do Abigail zbliżyć..dlaczego Liliana została aresztowana?..Abigail na końcu po rozmowie z policjantem sobie to wszystko ułożyła i szybko przelała pieniadze na inne konto pewnie :P...w banku Lilianna podała sie za Abigail miała dowód wszystko ..do mieszkania w którym był jej partner niezywy przyjechała policja bo przecież mówił ze do niej jedzie..prawdziwa abigail zniknęła z mieszkania, a Liliana została ujęta bo podała sie za Abigail a zę w mieszkaniu był trup wiec ją oskarzyli :P

mosia22

Strasznie zawiła ta fabuła, ale wielkie dzięki:)

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

no mam nadzieje ze choć troche wyjaśniłam ...tam kazdy mial swoje za uszami i swoje interesy :)..ja uważam ze to super film..od poczatku nie ufałam żadnej z postaci no i okazało sie ze nie bez powodu heh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones