PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529267}
6,0 4 816
ocen
6,0 10 1 4816
6,0 2
oceny krytyków
Columbus Circle
powrót do forum filmu Columbus Circle

Nie polecam

ocenił(a) film na 1

Wyłączyłem po 5 minutach, długie intto, spodziewałem się czegoś ciekawszego, ale nie - już pierwsze teksty pokazały, że to jakiś debilny film i szkoda się męczyć.

ocenił(a) film na 6
Bogdan4674

Co jak co, ale po 5 minutach dawać filmowi 1 to chyba lekka przesada ;)

ocenił(a) film na 6
udkojagniece

i tu był Bogdan4674 Twój błąd, ponieważ 2 połowa filmu jest zdecydowanie ciekawsza ;p

ocenił(a) film na 6
fijal87

Weź no co Ty, jeszcze obejrzy i zmieni ocenę! Ale by było! :D

ocenił(a) film na 7
Bogdan4674

hahaha co za baran prowokator :)

ocenił(a) film na 7
Bogdan4674

No tak, nie ma to jak oceniać film po pierwszych 5 minutach. Poza tym, pierwsze 5 minut to przecież scena jak umiera staruszka, jak przyjeżdża policja, a ta dziedziczka pisze dosyć dziwny list, sugerujący, że to ona może być morderczynią, więc jak możesz mówić, że po pierwszych 5 minutach stwierdziłeś, że film jest beznadziejny?

ocenił(a) film na 4
Bogdan4674

wynudziłam się jak trzeba oglądając ten film, może pod koniec trochę zaskoczył/zainteresował.

ocenił(a) film na 8
equivalent94

Nie dziwię się że tak inteligentne filmy Cię nudzą, wystarczy zerknąć jakimi ocenami rzucałaś przy innych filmach!

ocenił(a) film na 4
Artur7335

...że tak powiem dla każdego co innego. To co Tobie wydaje się być inteligentne i przypada do gustu nie musi podobać się dla kogoś innego.

ocenił(a) film na 8
Artur7335

Cytując jednego z moich znajomych z fw:

Trolli się nie karmi, trolle się wystawia na słońce :)

Bogdan4674

Trzeba być kretynem, żeby po początkowych napisach stwierdzić, że film jest do bani i dawać mu 1.

ocenił(a) film na 8
patrisja

Ale na ch** sie spinacie i odpisujecie cos typowi jak widac ze to zwykly pajac i trollek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones