PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=529267}
6,0 4 816
ocen
6,0 10 1 4816
6,0 2
oceny krytyków
Columbus Circle
powrót do forum filmu Columbus Circle

Film czeka na premierę,a kiedy będzie bo właśnie go obejrzałam i chciałabym ocenić...
Całkiem interesujący,nie zasnęłam spokojnie 7/10

krynia_fg

I podobno piractwo się szerzy...

8/10

Marucins

Jeżeli film dostępny jest w sieci to premiera musiała już być więc nie rozumiem dlaczego tutaj film ciągle "czeka na premierę"...

Son_Mike

Bo jeszcze za młody jesteś aby zrozumieć wieli świat.

Marucins

Nie wiem co mam przez to zrozumieć, ale ty chyba też zbyt stary nie jesteś jeśli Marucinsie jeśli piszesz "wieli" zamiast "wielki"...

Wracając do tematu to jeśli w sieci jest film i to z polskim lektorem (profesjonalnym, nie np. przez syntezatora mowy) to premiera już musiała być. Bo niby skąd by się wziął ten film w sieci? Producent go wpuścił lewą drogą?

Son_Mike

Każdemu zdarza się popełnić literówkę, ale jeśli to ma określić mój wiek - nich ci będzie.
A czy wyznacznikiem ma być filmweb? To że tutaj jest coś napisane nie zmienia faktu że może tak nie być. Nie zmienia to faktu iż oglądając takowy film powinieneś mieć w ręku opakowanie a tam masz Polskiego dystrybutora, jeśli takowy był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones