PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632800}
6,4 5 369
ocen
6,4 10 1 5369
5,5 2
oceny krytyków
Combat girls. Krew i honor
powrót do forum filmu Combat girls. Krew i honor

Brak nazwy tematu.

ocenił(a) film na 9

Na wstępie powiem, że nienawidzę skinów, a tym bardziej odłamu "krew i honor" (chociaż do OI nic
nie mam). Film oceniam na 9, ponieważ jest to temat bardzo ciekawy, ale rzadko poruszany w
branży filmowej.
Jeden punkcik odejmuję za to, że ten film skończył się tak samo jak każdy inny film o skinheadach -
główna postać nagle staje się dobra, pomaga tym których nienawidzi.

Viollipop

A nie widzisz tego, że od brudnej przeszłości nieraz nie ma odwrotu? To co, że "główna postać nagle staje się dobra, pomaga tym których nienawidzi"? Traci życie, bo ucieczki od zła nie ma. Jest w tym głęboka prawda, której nie chcą dostrzec ci, którzy wiążą się ze zbrodniarzami.

ocenił(a) film na 7
voleon

Popieram tą opinię. Wydaje mi się, że główna bohaterka popełnia samobójstwo ponieważ nie widzi dla siebie ratunku. Zderzenie z rzeczywistością: jedyna osoba, która poświęcała jej uwagę i czas czyli jej dziadek okazał się źródłem zła, które w niej rosło. Zrozumiała, że brak miłości ze strony matki wynikał z jej dzieciństwa, które było trudnym przeżyciem. Wszystko w co wierzyła było zakłamaniem i skrzywioną rzeczywistością. Nie postrzegam jej jako dobrej bohaterki na koniec filmu, ale oprawcy, który w rezultacie się poddaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones