PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725681}

Cowspiracy: tajemnica równowagi ekologicznej środowiska

Cowspiracy: The Sustainability Secret
7,7 6 998
ocen
7,7 10 1 6998
6,0 2
oceny krytyków

Cowspiracy: tajemnica równowagi ekologicznej środowiska
powrót do forum filmu Cowspiracy: tajemnica równowagi ekologicznej środowiska

Nic nowego nie usłyszałem.
Nie ma to jak propaganda wegetarianka oraz wtłaczanie do mas programu "syntetycznego mięsa", wszystko to po to, aby zlikwidować gospodarstwa i wprowadzić monopol wielkich koncernów.
Oczywiście film ubrany w kilka stereotypów takich jak "zły Greenpeace" dzięki któremu, większość ludzi uwierzy.

hyrkan

Czekam aż odpowiesz misiaczku.
No już chłopaczku, był tam taki temat, wytłumaczy go.

Bilet95

Przeczytaj cały tekst, to ci go wytłumaczę

hyrkan

Przeczytałem. I zapytałem się tylko o jedną rzecz, czego nie potrafisz zrozumieć.

Bilet95

Nie przeczytałaś, bo byś wiedział coś o cenach żywności. :)

hyrkan

Przeczytałam. Za to ty tego nie czytałeś tylko pewnie wyszukałeś pierwsze lepsze. A że ledwie idzie ci język polski to angielki już w ogóle.

Bilet95

"angielki" :) Raz piszesz o sobie "przeczytałam", raz "przeczytałem". genderyzm :D

hyrkan

Specjalnie tak napisałem, byś miał się do czego przyczepić. Bo nie odniesiesz się do niczego innego trolliku.

Bilet95

Specjalnie tak napisałaś? :) Inne błędy też zrobiłaś celowo?

hyrkan

Tak. To oczywiste. Abyś miał się czego doczepić bo o faktach nie umiesz rozmawiać.
A i w twoim stylu: "Zrobiłaś" nie umiesz odmieniać?

Bilet95

Jesteś genderystą, zmieniasz sobie płeć co minutę. Teraz jesteś genderystką, która robi celowo błędy :D

hyrkan

to ty pisałeś chłopczyki " Inne błędy też zrobiłaś celowo?". No ale taka osoba jak ty nawet nie wie, że popełnia błędy.

Bilet95

Przecież teraz jesteś kobietą? :) Jak ty niesamowicie wooooooolno myślisz. :)

hyrkan

"Specjalnie tak napisałaś? :) Inne błędy też zrobiłaś celowo?" autorstwa hyrkan

Bilet95

Ja nie robię błędów, skoro ujawniłaś tożsamość żeńską, szanuję to. :)

hyrkan

Ja: Specjalnie tak napisałem
Ty: Specjalnie tak napisałaś
Każdy sobie sprawdzi i zobaczy, jakim jesteś słabeuszem w myśleniu. Chlip chlip. Ale jak dobrze, że nie można edytować komentarzy.

Bilet95

:D Teraz jesteś zagniewana, ale jak ci przejdzie, to docenisz.

hyrkan

Ja: Specjalnie tak napisałem
Ty: Specjalnie tak napisałaś
Każdy sobie sprawdzi i zobaczy, jakim jesteś słabeuszem w myśleniu. Chlip chlip. Ale jak dobrze, że nie można edytować komentarzy.

Bilet95

Rozmawiałem z wieloma trollami (choć nie zmieniali płci w trakcie rozmowy), zawsze w parę dni dochodzimy do tego, że trolle kopiują swoje posty :)

hyrkan

Lubisz rozmawiać z trollami? Typowe zachowanie trolla.

Bilet95

:) Trolle mnie bawią. W miarę jak piszesz swoje głupotki, że nie wiesz, gdzie jest lewa ręka, albo nie wiesz, kto stworzył bombę atomową, mam najlepszą bekę w drugiej połowie roku :D Dawno żaden troll nie pisał tak dużo ciekawostek o swoim widzeniu świata.

hyrkan

O i znowu się przyznałeś jak to mnie nękasz na wszystkich forach.
Ale czego się spodziewać po człowieku, który twierdzi, że facebook to prawicowy portal, USA samo wygrało wojnę, nie rozumiesz najprostszych słów jak "zemsta". Nie możesz się pogodzić jak zjechałem twoją "logikę" to zaatakowałeś mnie na 20 forach. Dziękuje, tylko potwierdzasz, że mam rację.

Bilet95

Dlaczego uważasz pisanie za nękanie? :)

hyrkan

Powiedziała osoba która wszędzie się dopatruje ataków na swoją idealną osobę.
Zaatakowałeś mnie na 20 forach, taka prawda, nie przyznasz się do tego?

Bilet95

Znów chyba ci umknęło pytanie. Pytałem, dlaczego mylisz nękanie z pisaniem. :) Dlaczego się boisz rozmowy. Dlaczego rozmowa sprawia ci tyle trudności.

hyrkan

Zaatakowałeś mnie na 20 forach, do czego się przyznałeś.
Sprawdzi sobie definicje trolla, m.in. są ataki na licznych forach zawsze stawiając się w opozycji.
Ilu ludzi już atakowałeś w ten sposób?

Bilet95

Z iloma ludźmi rozmawiałem na tym forum? 300? 500? Dużo.
Nie powiem, żeby wielu z nich to miało za nękanie, z drugiej strony kilku miało. Wszyscy byli analfabetami z prawicy, dla nich faktycznie pisanie=nękanie. :D

hyrkan

A więc zaatakowałeś 300, 500 osób, bo pytałem się o ataki.
Jak przystało na lewaczka, hejtera, umiesz tylko ludzi atakować a potem wyzywasz ich od nazistów. Wszyscy lewacy z jakimi pisałem umieli tylko atakować innych i wyzywać.
Ale już mi napisałeś, że przecież jesteś tu by i obrażać innych i masz z tego bekę.

Bilet95

Nikogo nie atakuję. Nie lubię walk. Ty atakami nazywasz rozmowy, bo jesteś bardzo specyficzną osobą.

Mam bekę z tego, co piszesz, ale to nie moja wina, że to piszesz :)

hyrkan

Przecież pisałeś, że jesteś tutaj by się śmiać z innych.
Po za tym, już powiedziałeś, że masowy atak na 20 forum, bo ci nie pasowało jak zjechałem twoją logikę, jest w porządku. Troll nie odróżni rozmowy od ataku.

Bilet95

Ba, gdyby inni pisali mądrze, byłbym tu dla czytania mądrych postów. Ale jak pisałem - nie moja wina, że piszesz jak ty. :)

hyrkan

Przecież pisałeś, że przyszedłeś tutaj aby się śmiać. Więc skoro ci to tak nie odpowiada to powinieneś sobie usnąć konto i przenieść się na "lepszy" portal, najlepiej stworzony przez siebie.

Bilet95

Przecież na komedię się przychodzi, żeby się śmiać! :D

hyrkan

Właśnie.
Ty tu jesteś dla komedii by wyśmiewać innych, czyli podręcznikowy troll. Dobrze, że się przyznajesz, do czegoś dochodzimy.

Bilet95

A teraz zadaj sobie pytanie, czemu ktoś tworzy komedię? :D

hyrkan

Oglądanie komedii a śmianie się z innych jak ty to robisz, to różnica. Ja nie wyśmiewam ludzi, ty tak, bo uważasz się za lepszego od nich.

Bilet95

Nie zadałeś sobie pytania, co? A to właśnie ważne. Czemu ktoś jest komediantem. Czemu jest śmieszny. Czemu się nie uczy. Czemu linkuje rozrywkowe teksty jako źródła wiedzy historycznej? :)

hyrkan

Żal mi ciebie. Śmiejesz się z innych ludzi a z komedii nie. Bo śmieje cię obrażanie innych.
Zachowanie toksyczne.

Bilet95

Śmieję się ze śmiesznego. To rozsądne. :)

hyrkan

Dla ciebie śmiesznym jest śmianie się z innych.
Przecież pisze tak jak mówisz.

Bilet95

Nie zdarzyło się jeszcze, żebyś moje słowa zacytował tak, jak brzmiały. :D Ciekawe, czy to schorzenie ma nazwę. A, czekaj, "prawica". :)

hyrkan

Przecież pisałeś, że jesteś tutaj aby śmiać się z ludzi których uważasz, za gorszych od siebie.
Cały czas mi potwierdzasz, że się lubisz z nich śmiać bo to śmieszne. A ja tylko podsumowuje co napisałeś.

Bilet95

Pisałem, że nie zdarzyło się jeszcze, żebyś moje słowa cytował tak, jak brzmiały. :D

hyrkan

O co ci teraz chodzi. Przecież napisałem o tobie prawdę. Że jesteś tutaj aby wyśmiewać innych bo tylko to cię śmieszy.

Bilet95

Zmienianie cytatów z pewnością czemuś służy, ale jeszcze nie wiem, co na tym zyskałeś ;)

hyrkan

Ja pisze prawdę, więc nie zmieniam cytatów. Ty za to udajesz, że pisałeś coś innego.

Bilet95

Wciąż nie napisałeś nawet jednego zdania prawdy. Czasem spotykam się z hejtem na forum i myślę, że już intelektualnie nie można spaść niżej. A wtedy pojawiasz się ty. :)

Naprawdę znakomite świadectwo prawicy wystawiasz. Ja ci dziękuję.

hyrkan

I kolejna doza kłamstw. Napisałem mnóstwo prawdy i tylko prawdy, zresztą sam pisałeś, że pisze prawdę.
Jak przystało na ciebie, umiesz mnie tylko personalnie obrażać.
Typowy lewak, tylko opluwać innych potrafisz i się z nich śmiać. Przecież powiedziałeś, że jesteś tu tylko po to by się z ludzi śmiać, bo skoro 99% nie podziela twoich stwierdzeń to są prawakami.

Bilet95

:D Niezły odpał :D

hyrkan

U ciebie.

Bilet95

A może jesteś botem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones