PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694246}
7,3 105 751
ocen
7,3 10 1 105751
7,4 34
oceny krytyków
Creed: Narodziny legendy
powrót do forum filmu Creed: Narodziny legendy

jest sporo dobrych filmów o sporcie, pasji, itd.
oglądnij i porównaj... widać różnicę?
sama historia jest mocno naciągana i źle wg mnie opowiedziana, wtórne pomysły, odcinanie kuponów po raz kolejny

VanKert

jeszcze Człowiek Ringu :)

ocenił(a) film na 4
mih2201

ooo... nosz... tego nie oglądałem... :/
dzięki wielkie :D
już się szykuję na ucztę...

VanKert

niedoceniony film rzadko w TV puszczany a szkoda

ocenił(a) film na 4
mih2201

po takich sobie rolach w Noe i Robin, w których go ostatnio widziałem chętnie oglądnę Russell'a w jakimś dobrym filmie... tx

VanKert

w Noe ogólnie grał dobrze tylko film słaby i mocno niezgodny z biblią ale ten film to wizja reżysera (ateisty)
natomiast Robin to skopiowany maximus chcieli na siłe przebić sukces Gladiatora
jeśli go lubisz to polecam z nim - Dla niej wszystko , Piękny umysł , 3:10 do Yumy ,
Informator. :)

ocenił(a) film na 4
mih2201

2 pierwsze oglądałem, oba filmy ciekawe i dobre... 3:10 do Yumy - jeszcze nie, dzięki za polecenie, oglądnę... no to już mam 2 filmy do obejrzenia... ;]

VanKert

napisz jutro jak wrażenia po człowieku ringu

ocenił(a) film na 4
mih2201

oglądnąłem pół i jak na razie bardzo dobry, bez porównania, dziś sobie dokończę... różnica podstawowa jest taka, że ja tu wszystko przeżywam z naszym bohaterem, kibicuję mu całym sobą... niestety w Creedzie lekko ziewałem no i Creeda to można by opowiedzieć w 15 minut... ;]

VanKert

a co oglądałeś ? człowiek ringu ?

ocenił(a) film na 4
mih2201

świetny FILM bez dwóch zdań, WIELKIE DZIĘKI... po tak dobrych filmach ma się świetny humor
nie rozumiem jak taki film może się gdzieś tułać w cieniu hmm, ech...
dla fanów boxu - lektura obowiązkowa! :]

ocenił(a) film na 6
VanKert

A widzieliscie kiedys ten serial https://www.youtube.com/watch?v=ebw0bWZOBt4l z prawdziwymi bokserami (Sergio Morra ,Alfonso Gómez,Ishe Smith i moj ulubiony bokser z tego serialu ktoremu strasznie kiedys za małolata kibicowałem za sportowy charakter Peter Manfredo Jr (Na polsacie kiedys leciał o 10 rano )

KrukLBK

widziałem fajnie to było zwłaszcza jak sly im zabierał jak on to mówił śmieci z lodówki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones