PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32672}
6,3 16 631
ocen
6,3 10 1 16631
6,7 3
oceny krytyków
Critters
powrót do forum filmu Critters

Pamiętam jak dziś jak pierwszy raz "obejrzałem" pierwsze 15 minut tego filmu. Miałem z 6-7 (1994-95) lat i jak
zobaczyłem zapowiedź tego filmu w Polsacie to stwierdziłem, że muszę obejrzeć. Namówiłem mamuśkę, żeby mi
pozwoliła obejrzeć co nie było łatwe bo miał lecieć po 22. Ale to był mój błąd.. po 15 min i scenie z psimi udkami to
miałem koszmary na kolejne parę lat.
Szczerze polecam puścić ten film szczególnie dzieciom które jeszcze nie boją się ciemności. Na pewno zaczną się jej
bać po tym filmie.

criskrzysiu2

wzruszyłem się

ocenił(a) film na 6
ModernSky

Też pamiętam te czasy.....aż łezka w oku się kręci.

criskrzysiu2

Gremliny i Crittersy wymiatają hehe. Pamiętam jak spytałem kogoś starszego jak byłem mały czy Gremliny na prawdę istnieją. Odpowiedzieli mi że nie. A po chwili dodali że Crittersy ich zjadły hehe Wtedy to przez kilka dni się bałem mocno aż mi prawde powiedzieli.

criskrzysiu2

Po obejrzeniu tego filmu(miałam wtedy jakoś max 7 lat) zaczęłam się bać kosmitów pamiętam, że na TVN leciała taka reklama, że potworki zżerały Pałac Kultury i Nauki... zniszczyło mi to psychikę, musiałam zasypiać z włączoną lampką.

boskamatkaboska

oooo kur...pamietam ta reklame przez ta muzyke w niej strasznie sie jej bałem ale Crittersy oglodalem zeby nie wyjsc na mieczaka ale i ta ksie balem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones