PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=761773}

Człowiek

Human
8,1 8 075
ocen
8,1 10 1 8075
6,2 6
ocen krytyków
Człowiek
powrót do forum filmu Człowiek

Nie żałuję, że poszłam na ten film. Choć kilka rzeczy w nim nie do końca mi "podpasowało"- rytmika opowieści, wybór niektórych tematów, rozciągnięcie opowieści, to wyszłam z kina z refleksją, a lubię jak film zostawia widza właśnie tak pozytywnie "przytłumionego". Osobiście wołałabym gdyby w filmie skupili się na uniwersalności problemów ludzkich, niż na aktualnych problemach.
Dla ludzi, którzy lubią gatunek, jest to ciekawa propozycja.

Meg_Jean

Każdy powinien zobaczyć taki film , a nie tylko ludzie lubiący " ten gatunek". A co to za gatunek ? Dokument ? Dramat? Czy może po prostu życie , przestawione w filmie , w piękny i interesujący sposób.

ocenił(a) film na 10
Monkeyslat

każdy powinien XD, może zostań dyktatorem ?

mrheepeace

wypowiedź na podobnym poziomie co jej autor.

ocenił(a) film na 3
Monkeyslat

Skoro tak ci się spodobał film o tolerancji, to gdzie ta twoja tolerancja?

ocenił(a) film na 9
Sony_West

czyli dla tolerancji trzeba tolerowac, ze gdzies w innej czesci swiata rezim albo wojna nie daja ludziom normalnie zyc? to ze kazdy powinien film obejrzec to RADA, bo film ma na celu uswiadomienie wszystkim ludziom skali problemu na ZIEMI, NAS jako GATUNKU a nie jako warszawiaka, polaka, europejczyka itd. brak tolerancji dla ignorancji i odwracania glowy jak innych bija to bylaby wg mnie dobra dyktatura. elo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones