PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837929}

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Black Panther: Wakanda Forever
6,0 38 359
ocen
6,0 10 1 38359
5,7 25
ocen krytyków
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
powrót do forum filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Robi się to już po prostu męczące, dla fanów owszem, jest ok ale za dużo tego wychodzi ostatnim czasem, na początku było w porządku, oglądałem, teraz przechodzę obok jak przy następnym odcinku M jak miłość czy Moda na sukces... Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Generalfeldmarschall

No to przechodź obok dalej i nie oglądaj, a ludzie którzy lubią filmy super hero niech czerpią dalej radość, co za problem

ocenił(a) film na 8
Cielo89

Dokładnie nie chodzę na filmy ktore mnie interesują i ich nie komentuje.. bo mnie nie interesują.. także taka opinia jest bezwartościowa skoro Ci to nie potrzebne

kobe7

Zabronisz mi komentować?? Śmierdzisz Lewactwem...

Cielo89

Wydałem swoją opinię, masz problem z wysłuchaniem drugiej strony??

Generalfeldmarschall

On nie ma problemu z wysłuchaniem Twoje opinii. Odpisał Ci tylko, że jest bezwartościowa. Masz problem z wysłuchaniem drugiej strony?

EMPEGERO

Typowy Lewus...

Generalfeldmarschall

Lewus przy tobie to akurat komplement.

ocenił(a) film na 8
Generalfeldmarschall

Co to za opinia skoro z góry jest złe nastawiona na gatunek to tak jakbym powiedział ze Mama Mia jest gownem ale nie lubię musicali czyli moja wypowiedz nie ma sensu bo nie szanuje tego gatunku ocenianie w ten sposób jest nie sprawiedliwe dla tego filmu i to samo jest z marvelem. Wiem ze nie lubicie ludzie tych filmów ale nie piszcie takich rzeczy na formum by się tylko pokazać bo to słabe

ocenił(a) film na 9
Generalfeldmarschall

Nie widzę żadnego problemu w komiksowości tych filmów, dla mnie problem jest to, że tylko wzrasta ilość, a spada jakość tego wszystkiego ://

kosiak_

O to mi chodziło, jeden na trzech zrozumiał.

ocenił(a) film na 5
Generalfeldmarschall

Robi sie z tego produkt tasmowy a patrzac na 2 czesc Czarnej pantery to mix kilku filmow naraz,zero oryginalnosci.

ocenił(a) film na 8
kosiak_

Właściwe to jedynie co w nich kuleje czasem to cgi ale poza tym raczej jest okej. Z tym ze marvel zaczął wrzucać więcej komiksowych wątków w filmy przez co mam wrażenie ze ludzi to trochę przytłacza i szukają logiki a patrząc i tak na to co robi fegie to ilość nieścisłości i glupotek jest mikroskopijna albo mało widoczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones