PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=575967}

Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex

The Wizards Return: Alex vs. Alex
6,3 8 591
ocen
6,3 10 1 8591
Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex
powrót do forum filmu Czarodzieje powracają: Alex kontra Alex

Produkcja i premiera: Produkcja rozpoczęła się 30 października 2012. Premiera w Stanach
Zjednoczonych zaplanowana jest na początek 2013, zaś w Polsce latem tego samego roku.

Obsada: Selena Gomez, Jake T. Austin, Jennifer Stone, Maria Canals Barrera i David DeLuise.
(Nie będzie David'a Henry'ego)

Fabuła: Rodzina Russo przenosi się do Toskanii we Włoszech, aby spotkać swoich dawno
niewidzianych krewnych. Alex próbuje udowodnić rodzicom, że jest kimś więcej niż tylko
beztroską czarodziejką i przez przypadek rzuca zaklęcie, które tworzy dwie Alex: dobrą i złą.
Kiedy Zła Alex zostaje wciągnięta w plan czarującego magika, chcącego podbić cały świat,
Dobra Alex musi znaleźć sposób, aby uratować swoją rodzinę i całą ludzkość. Wkrótce odbywa
się wielka bitwa między dwiema wersjami Alex na szczycie wieży w Pizie.

Umrę, jeśli tego nie obejrzę. ;)

super, a jak to zrobia justin chyba wdomu zostanie xd

użytkownik usunięty
Koszmarxd

z Julią i Zekiem. :D

aaa to ok

użytkownik usunięty
Koszmarxd

To był żart. ^^

hahaha xdd no to ciekawe co zrobia i justinem xd

Koszmarxd

co zrobia z justinem *

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Nie mam pojęcia. Pewnie wyślą go na jakiś kurs czarodziei czy coś takiego...

noo o moge tez w nie wyjasniac

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Obejrzymy - zobaczymy.

no tak,nie moge sie doczekaxc nakrecilam sie xdd

użytkownik usunięty
Koszmarxd

Ja też. Umrę, jak tego nie obejrzę.

Koszmarxd

Justin w ostatnim odcinku dostał propozycję zajęcia miejsca Profesora Crumbs'a, więc pewnie będzie coś w stylu że musi się Wiztech opiekować.

użytkownik usunięty
trisbue

No pewnie tak.

ocenił(a) film na 4
Koszmarxd

w ostatnim odcinku został profesorem russo zamiast crampsa (czy jak to sie tam pisze) i pewnie bedzie mial jakies obowiazki

użytkownik usunięty
majorek2525

Crumbsa. ;P

A dlaczego główny bohater, David jako Justin nie zagra? Ktoś wie?

użytkownik usunięty
Sovbedlly

David Henrie w ogóle zrezygnował z udziału w filmie. Dokładnie nie wiem dlaczego, ale pewnie miał już podpisany kontrakt na jakiś inny film albo serial lub po prostu nie chciał występować.

Wiem, że gra w How I Met Your Mother, ale to chyba nie jest jakaś ogromna rola xD

użytkownik usunięty
altanaogrodowa

Będzie grał w filmie ,,Jeszcze większe dzieci" jako Zac i w ,,1000 to 1" jako Cory, a ostatnio grał w ,,Little Boy" jako London.

Sovbedlly

w ciekawostach jest napissane ze nie zagra bo w czesie krecenia tego filmu ma zdjecia do innej produkcji :)

ocenił(a) film na 6
kromka95

będzie grał w ,,grow ups 2 ''

użytkownik usunięty
derylepl

..., czyli ,,Jeszcze większe dzieci" i w filmie ,,1000 to 1".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones