PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4792}

Czas patriotów

Patriot Games
7,2 28 681
ocen
7,2 10 1 28681
6,5 4
oceny krytyków
Czas patriotów
powrót do forum filmu Czas patriotów

Kpina z Clancy'ego

ocenił(a) film na 1

Ten film to kpina z Clancy'ego. Zachowano tylko główny motyw, wiele poprzekręcano, trochę dodano (zwłaszcza na początku) i zmieniono końcówkę. Sean Bean występuje w typowej dla siebie roli zimnego drania, a Harrison Ford jest na Jacka Ryana za stary. W ogóle gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, muzyka też, choć autorstwa samego Jamesa Hornera. Aby jako adaptacja wypadł dobrze musiałby przynajmniej trwać około 150 minut, a trwa zaledwie 115. Zamiast oglądać filmu, lepiej przeczytać książkę.

Shiloh

Daj spokój :). Jestem ogromnym fanem T.C., ale już się pogodziłem z faktem, że dzieła Mistrza prawdopodobnie nigdy nie zostaną zrealizowane tak, jak na to zasługują.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Shiloh

Czytałem książkę i na "Czas Patriotów" nie patrzę obecnie jak na ekranizację powieści Toma Clancy'ego bo faktycznie wiele się nie zgadza. Ale rozpatrując ten film jako film sensacyjny to wiele nie mogę mu zarzucić. Mi się ogląda go zupełnie dobrze.

użytkownik usunięty
Shiloh

Zgadzam się w 100% ! Praktycznie każda scena była zmieniona. Nie rozumiem dlaczego z tak dobrego materiału jakim jest ta wyśmienita książka można było zrobić tak przeciętny film :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones